Основи здоров’я. 4 клас. Почуття та емоції. Їх вплив на здоров’я людини. Уміння контролювати емоції

Автор публікації
Автор матеріалу: Основи здоров’я. 4 клас. Почуття та емоції. Їх вплив на здоров’я людини. Уміння контролювати емоції
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Краматорська ЗОШ № 5

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Мета цього уроку: Сформувати поняття про емоції та почуття. Вчити розрізняти емоції та почуття; показати їх вплив на здоров’я людини та перевагу позитивних почуттів над негативними. Формувати вміння розуміти свої почуття та почуття інших людей; уміння корегувати та управляти своїм станом. Розвивати навички самоконтролю власних емоцій, навички взаємооцінювання в групі. Формувати здоров’язберігаючу, особистісну, соціальну, мотиваційну компетентності та навички здорового способу життя. Виховувати шанобливе ставлення до себе та власного здоров’я, прагнення наповнювати свій внутрішній світ позитивними почуттями.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. На початку уроку для ефективної співпраці, вчитель створює психологічний комфорт. Гра – тренінг “Велике серце”, класична музика, нестандартні завдання забезпечують результативність роботи на такому чудовому уроці. Дякую, дуже сподобалося.

  2. Урок сподобався. Методичні прийоми, які застосовує вчитель, сприяють зміцненню здоров*я, вихованню позитивних емоцій. Нестандартною є фізхвилинка, гра-тренінг “Велике серце”, написання есе під класичну музику. Цікаво, що написали діти?