mail@urok-ua.com

Основи здоров’я. 4 клас. Почуття та емоції. Їх вплив на здоров’я людини. Уміння контролювати емоції

Мета цього уроку: Сформувати поняття про емоції та почуття. Вчити розрізняти емоції та почуття; показати їх вплив на здоров’я людини та перевагу позитивних почуттів над негативними. Формувати вміння розуміти свої почуття та почуття інших людей; уміння корегувати та управляти своїм станом. Розвивати навички самоконтролю власних емоцій, навички взаємооцінювання в групі. Формувати здоров’язберігаючу, особистісну, соціальну, мотиваційну компетентності та навички здорового способу життя. Виховувати шанобливе ставлення до себе та власного здоров’я, прагнення наповнювати свій внутрішній світ позитивними почуттями.

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
376

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. На початку уроку для ефективної співпраці, вчитель створює психологічний комфорт. Гра – тренінг “Велике серце”, класична музика, нестандартні завдання забезпечують результативність роботи на такому чудовому уроці. Дякую, дуже сподобалося.

  2. Урок сподобався. Методичні прийоми, які застосовує вчитель, сприяють зміцненню здоров*я, вихованню позитивних емоцій. Нестандартною є фізхвилинка, гра-тренінг “Велике серце”, написання есе під класичну музику. Цікаво, що написали діти?