Підготовка до ЗНО з української мови та літератури. Збірник вправ

Автор публікації
Автор матеріалу: Підготовка до ЗНО з української мови та літератури. Збірник вправ
ПІБ автора: Сорока Альона Володимирівна
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Рожище Волинської обл.

Добірка вправ для якісної підготовки учнів старших класів до ЗНО з української мови.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дякую за змістовну презентацію! Матеріал підібраний за програмою ЗНО. Різноманітність завдань дійсно мотивують до успішного складання. Особливо сподобалися міні-твори, спробую зі своїми учнями.

  2. Презентація , дійсно, допоможе в підготовці до ЗНО. Сподобалися роздуми напередодні ДПА та ЗНО,орфографічні міні-твори. Методичний матеріал допоможе старшокласним зорієнтуватися у навчальному матеріалі, зосередитися на головних аспектах. Дякую.

  3. Хороша презентація для підготовки учнів до ЗНО. Завдання такого плану дійсно зустрічаються у тестах і,як показує практика, найбільше помилок учні допускають під час виконання саме таких завдань. Дана розробка допоможе вчителю краще підготувати учнів до тесту, адже автор подає цікаві підказки, як запам`ятати матеріал.

  4. Вчителі української мови та літератури можуть лише позитивно оцінити даний методичний матеріал та використати для підготовки учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Вправи відповідають вимогам ЗНО, охоплюють необхідний матеріал.