mail@urok-ua.com

Підсумковий урок в 3 класі за темою “Іменник”

Підсумковий урок в 3 класі за темою “Іменник”.
На уроці в цікавій формі систематизуються та узагальнюються знання учнів про іменник як частину мови, його граматичні ознаки; удосконалюється вміння визначати рід і число іменників; розвивається мовлення, логічне мислення, пізнавальний інтерес; виховується почуття радості в спільній роботі, увага до слова.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація уроку

Вікно перегляду презентації

  • : Мірошниченко Надія Вікторівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Добропільської міської ради Донецької області
  • Урок української мови в 3 класі
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Необхідно відзначити чіткість викладу матеріалу, правильність формулювання цілей, завдань, витриманий науковий стиль викладу матеріалу. Враховані вікові особливості, складний матеріал викладений у доступній формі. Практична спрямованість роботи актуальна. Оформлення роботи відповідає всім вимогам.

  2. Для підсумкових уроків доречно використовувати нестандарні форми роботи,вони викликають активність та пізнавальний інтерес учнів. Усі важливі граматичні завдання відповідають жанру детективу. Учні оцінюють свою діяльність, це виховує самостійність та відповідальність за приняте рішення. Дякую.

  3. Ідея з детективом зацікавила, адже такий творчий підхід зустрічаю вперше. Групова робота ведеться впродовж уроку, вчитель вдало налаштовує на дружну роботу. Домашнє завдання задається неординарно.

  4. Як на мене, то детектив Іменник виявився дуже досвідченим, тому йому все вдалося), а різні види роботи йому у цьому сприяли. Сподобалась в кінці уроку самооцінка своєі роботи. Презентація чудова.