mail@urok-ua.com

План – конспект уроку на тему: “Особиста гігієна. Догляд за тілом”

В папці можна знайти розгорнутий план – конспект уроку на тему: “Особиста гігієна. Догляд за тілом” направлений на учнів 6-го класу. Крім цього, в ній знаходиться розробка завдань для Смарт дошки, які можна використовувати на уроці, а саме на етапі узагальнення нових знань.

План – конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вчитель у виборі методів та прийомів враховує не лише специфіку уроку , а й дидактичні функції різних методів. Результативність досягається вдалим проведенням етапів уроку. Залучається додатковий матеріал. Дякую.

  2. Тема уроку є дуже важливою. Учні повинні усвідомити свою відповідальність за власне здоров*я, тому вони мають навчитись про нього дбати. У цьому допомагає учням вчитель, який реалізує хороші ідеї. Ви підібрали гарний матеріал для заняття. Мотивація уроку є цікавою, а завдання для учнів – це місточок до збереження здоров*я. Дякую!

  3. Урок Ваш нестандартний, це значно впливає на розвиток пізнавальних здібностей школярів. За допомогою запропонованих мультфільму, роботою з інтерактивною дошкою, розгадування кросворду Ви допомогли дітям емоційно і системно сприйняти поняття. Плануйте і надалі такі цікаві уроки!