Позакласна робота з української літератури. Виховний захід

Автор публікації
Автор матеріалу: Позакласна робота з української літератури. Виховний захід
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: НВК "Лозівський ЗНЗ І-ІІ ст. -ДНЗ"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Проведення такого виховного заходу у школі має за мету прищеплення любові до поезії на різну тематику, а також до народної пісні, що є одвічними посестрами для українського народу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Я б назвала цей захід літературно-музична композиція, що має на меті показати учням красу рідної мови, її багатство і велич за допомогою поезії, пісень, жартів, розповідей про обряди та звичаї українського народу. Дякую!

  2. Зміст заходу захоплює, відчуваєш творчу атмосферу. Поетичний, пісенний , прозовий матеріал логічно доповнюють один одного. Гадаю, всі присутні отримали позитивні емоції та цікаву інформацію. Дякую.

  3. Шановна Оксано Григорівно,Ваші сім струн полонять з перших фраз такого чудового виховного заходу.Мені дуже сподобався нестандартний підхід до позакласного заняття.Опрацьовано багато матеріалу.Дякую.

    1. Дякую щиро, моя читачко! І справді, було багато роботи, але , коли розумієш, що твоя праця комусь сподобалась, то хочеться ще працювати!

  4. Уявляю, яка чудова та яскрава ваша презентація “Сім струн”, гарні слова у ведучих. Захід емоційно наповнений, супроводжується піснями. Ваш захід дійсно навчає шанобливо ставитися до поезії та народної пісні. Дякую!

    1. Щиро дякую за добрі слова, пані Софіє! Я безмежно рада, що вам сподобався мій виховний захід. Якщо потрібно, то можу з вами поділитись і презентацією.