mail@urok-ua.com

Позакласна робота з української літератури. Виховний захід

Проведення такого виховного заходу у школі має за мету прищеплення любові до поезії на різну тематику, а також до народної пісні, що є одвічними посестрами для українського народу.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
119

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Зміст заходу захоплює, відчуваєш творчу атмосферу. Поетичний, пісенний , прозовий матеріал логічно доповнюють один одного. Гадаю, всі присутні отримали позитивні емоції та цікаву інформацію. Дякую.

 2. Шановна Оксано Григорівно,Ваші сім струн полонять з перших фраз такого чудового виховного заходу.Мені дуже сподобався нестандартний підхід до позакласного заняття.Опрацьовано багато матеріалу.Дякую.

  1. Дякую щиро, моя читачко! І справді, було багато роботи, але , коли розумієш, що твоя праця комусь сподобалась, то хочеться ще працювати!

 3. Уявляю, яка чудова та яскрава ваша презентація “Сім струн”, гарні слова у ведучих. Захід емоційно наповнений, супроводжується піснями. Ваш захід дійсно навчає шанобливо ставитися до поезії та народної пісні. Дякую!

  1. Щиро дякую за добрі слова, пані Софіє! Я безмежно рада, що вам сподобався мій виховний захід. Якщо потрібно, то можу з вами поділитись і презентацією.