mail@urok-ua.com

Виховний захід до Дня української писемності та мови

Розробка виховного заходу до Дня української писемності та мови для учнів 1 класу. Мета: ознайомлення учнів з виникненням писемності, формування вміння розуміти, що українська мова – це скарб народу, виховувати любов до рідної мови.

Вікно перегляду презентації

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Насичений захід (пісні ,вірші),які вдало підібрані,раховані вікові особливості учнів 1 класу. Дуже сподобалась презентація до заходу. Саме то що потрібно зараз перед початком проведення Дня писемності. Дякую

  2. Виховний захід сподобався, цікавий матеріал. Змістовні вірші, підібрані гарні українські пісні.Публікація вчасна. Дякую.
    Але де можна подивитися презентацію до цього заходу?

  3. Гарний сценарій, підібрано багато милозвучних віршів, патріотичних пісень. Автор запропонував гарну та естетичну презентацію до свята, але на мою думку матеріал трохи складний для першокласників, його можна запропонувати учням 4-5 класу.

  4. Вчасна публікація. Час розпочинати підготовку до Дня писемності та мови, а ось тут чудові матеріали для підготовки виховного заходу. Все необхідне тут є Презентація без надлишків, але все необхідне присутнє. Конспект містить посилання, які допоможуть у проведенні заходу. Дякую.