super@urok-ua.com

Розробка виховного заходу до Дня української мови та писемності для 5-7 класів

Автор матеріалу: Розробка виховного заходу до Дня української мови та писемності для 5-7 класів

Розробка виховного заходу до Дня української писемності та мови спрямована на виховання в учнів любові до української мови, захоплення її красою та багатством, розвиток мовленнєвих здібностей, логічного мислення, ініціативи та допитливості.

Розробка виховного заходу

Вікно перегляду документа

  • : Дзюбенко Олена Валентинівна
  • : учитель української мови та літератури
  • : Криворізька гімназія № 95
  • Розробка виховного заходу
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Креативна назва мовознавчого заходу надзвичайно подобається. Гарна конкурсна програма. Гуморески Глазового створюють атмосферу позитиву. Дякую!

  2. Цікаво продумане й сплановане свято- конкурс. Добре, що місцем проведенням стала бібліотека , де панує атмосфера творчого пошуку. Інсценізація надає заходу національного колориту. Дякую за гарний матеріал, за любов до рілдного слова!

  3. Як важливо пишатися мовою, на якій ти сам розмовляеш! Чудовий сценарій виховного заходу.Підібраний цікавий матеріал. Розроблений автором виховний захід можна застосовувати і в позаурочній діяльності, а так само як відкритий захід. Дякую за розробку автору.

  4. Дуже сподобалася розробка виховного заходу.Цікаво, насичено, вміло поєднано теоретичний матеріал із розігруванням сценки, художнім читанням, вікториною, інсценуванням, не обтяжено віршами. Браво!
    Є що використати для себе. Дякую.