mail@urok-ua.com

Презентація виховного заходу до дня писемності і мови “Дзвенить струмочком рідна мова”

Виховний захід з метою узагальнити і систематизувати знання учнів з рідної мови; ознайомити з окремими етапами її розвитку; розвивати уважність, кмітливість, спостережливість; виховувати почуття гордості за знання української мови і глибоку повагу до рідного слова, спонукати дітей до свідомого вивчення мови.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Презентаційний матеріал до Дня писемності та мови “Дзвенить струмочком рідна мова” вважаю цікавим та корисним, чудовий фольклорний матеріал, робота пронизана патріотичністю. Дякую!

  2. Виховний захід пронизаний патріотизмом, вчитель влучно добрав різноманітний матеріал аби досягти мети.Дану розробку та її елементи можна використати під час виховної години, бесіди. Сподобалась інсценівка Павла Глазового.

  3. Дякую Галині Дмитрівні за узагальнюючий виховний захід розробка якогоє надзвичайно актуальною та патріотичною. Методично обгрунтований підбір прислівїв, загадок,поетичних рядків приваблюватиме учнів до активної участі.Вдячна за цікаву презентацію.

  4. Двадцять першого лютого – Міжнародний День рідної мови. Вважаю, виховний захід відповідає темі, меті. Гарно підібрані ліричні твори, легенда, інсценівка за твором П.Глазового, а піднесений настрій забезпечують пісні. Мети виховного заходу досягнуто.Дякую.