Позакласний захід “Пане господарю, дозвольте заколядувати!”

Автор публікації
Автор матеріалу: Позакласний захід “Пане господарю, дозвольте заколядувати!”
ПІБ автора: Булка Віра Миколаївна
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Тартаківський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.-ДНЗ ім. Петра Саноцького"

Позакласний захід “Пане господарю, дозвольте заколядувати!”
Розширювати знання учнів про звичаї нашого народу, викликати інтерес до різдвяних свят, бажання брати в них участь.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

 1. Кожен із нас може гордитися славними традиціями нашого народу, що давно усім відомі та шануються. Вчитель підготував гарний захід для позакласної роботи. Дякую!

 2. Дуже гарна робота. Видно, що автор добре знає звичаї та традиції нашого народу. Думаю, учням було цікаво. А ми це все робимо не в школі, а на практиці – йдемо колядувати до людей!

 3. Водити коляду – захоплююче, радісне, піднесено -святкове дійство. Кожен має відчути його коріння, проникнутися обрядами давнини, якщо не активно, то хоча б пасивно в ролі глядача. Гарний народознавчий матеріал викладено в розробці. Дякую Вірі Миколаївні!

 4. Сценарій заходу в доступній формі ознайомлює дітей зі звичаями та традиціями свого народу. може бути використаний для проведення як класного свята, так і загальношкільного. Є можливість вчителям, які будуть використовувати представлений сценарій у своїй роботі, доповнити його звичаями та обрядами саме їхньої місцевості.

 5. Дуже відрадно,що виховний захід щедро пересипаний колядками, вінчуваннями, щоб наші діти не забували, підтримували звичаї і традиції українського народу. Хотіли колядувати не для того,щоб заробити грошей, а щоб прославляти світле свято – народження Спасителя. Захід дуже вдалий.

 6. Впровадження народних традицій в навчально-виховний процес є значущим моментом у роботі вчителя. Захід формує в підростаючої особистості духовні цінності, чесноти, збагачує учнів позитивними емоціями, викликає захоплення, всебічно розвиває школяра.

  1. Дякую колегам за відгуки.
   Хай вашу оселю ангели сторожать,
   Хай Ісусик прещедрий вам добра примножить.
   Будьте щасливі, будьте здорові, живіть у мирі та любові.
   Христос Рождається!!!