mail@urok-ua.com

Позбавлені батьківщини. Трагедія кримських татар

Розробка уроку може бути використана для уроку з історії України в 11 класі або як виховний захід, який розповідає про трагедію кримських татар у роки Другої світової війни, їх депортацію.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

 

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Нарешті! Нарешті я знайшла таку актуальну, таку необхідну сьогодні роботу. Бо, напевне, не тільки учні, а й ми не дуже добре знаємо про трагедію кримських татар. Дякую автору. Рекомендую колегам. Гарна робота.

  2. Дуже чуттєва розробка заходу. Це не просто розповідь про депортацію, це показ глибини болі і страждань, які довелося пережити і переживати знов татарському народу. Обов`язково використаю матеріал вашої розробки для ознайомлення учнів з історією кримських татар.

  3. Юлія Володимирівна! Вашу розробку і справді не лише на уроці можна використовувати , а й у виховній роботі, і навіть як науково-дослідницьку роботу.
    Урок відрізняється науковістю, в той же час доступністю для сприйняття учнями. Час, відведений на всі етапи уроку, було розподілено раціонально, «зв’язки» між цими етапами були логічними. Відбір дидактичних матеріалів, ТЗН, наочних посібників відповідно до цілей даного уроку. На уроці були використані наступні методи: наочний (демонстрація презентації, карт, словесний (лекція, пояснення вчителя, частково-пошуковий, практичний (відповіді на завдання -тести)