mail@urok-ua.com

Практико-орієнтований проект “Чисте місто починається з кожного”

Проект спрямований на формування практичних умінь та навичок системи роздільного збору побутових відходів як основної передумови ефективного рециклінгу і нормалізації санітарного та екологічного стану міста Біла Церква.

 

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

  1. Гарна мета роботи. Тут все залежить від відповідальності та розуміння мешканців міста. З Ваших відгуків зрозуміло, що проект справді мав успіх. Дякую!

  2. Цікавий та розгорнутий проект. Екологічне виховання підростаючого покоління є актуальною темою сьогодення. Сподобались такі запропоновані завдання : “конкурс еко-слоганів”, “конкурс відеороліків” та виготовлення листівок і буклетів.

  3. Добрий вечір. Проект вже був презентований представникам учнівського самоврядування ЗОШ нашого міста. Для дітей проведено навчальний тренінг «Сортуй зараді майбутнього». Для мешканців міста проект був презентован під час Еко пікніка, якій є традиційним для нашого міста

  4. Доброго дня! Теоретична частина проекту досить грамотна і добре продумана. Але мене цікавить таке питання – це вже реалізований проект чи лише запланований? Чи в даний час ви працюєте над цим проектом?

  5. Екологічне виховання учнів має велике значення. Запропонованй проект є цьому підтвердженням. Проведена велика підготовчо-організаційна робота. Для учасників заходу визначено конкретні функції та терміни реалізації діяльності.

    1. Дякую, колеги. Педагогами нашого закладу розроблено ряд тренінгових занять з означеної проблеми. Із задоволенням поділимось напрацюваннями.

  6. Вчити берегти природу потрібно з шкільних років. Матеріали проекту спонукають до організації подібних проектів на базі власного класу. Вчити сортувати побутові відходи потрібно з наймолодшго віку.