Виховний захід на тему: «Турбота про здоров’я – обов’язок кожного»

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховний захід на тему: «Турбота про здоров’я – обов’язок кожного»
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступенів №123

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Виховний захід на тему: «Турбота про здоров’я – обов’язок кожного»
Розширити світогляд учнів з питання охорони здоров’я, заохочувати дітей до здорового способу життя, підвищувати санітарно-гігієнічний рівень учнів; виховувати дбайливе ставлення до свого організму; розвивати пізнавальний інтерес до стану власного здоров’я.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Кожному із нас на будь-якому етапі життя потрібно дбати про своє здоров*я, адже це головний обов*язок людини. Тема матеріалу дуже важлива. До вирішення такого питання потрібно підходити з усією відповідальністю. Дякую!

  2. Стривожену тема нашого часу надано повністю. Поки здоров’я багато його не страшно втратити. Діти про це не замислюються. Бути здоровим стало модно і престижно. Я вважаю, що долучати учнів до здорового способу життя потрібно якомога раніше. Користь матеріалу очевидна. Спасибі.

  3. Заходи, присвячені темі здорового способу життя завжди актуальні в навчанні дітей. Дану необхідність диктує саме життя. Будь-яка сучасна дитина повинна зрозуміти і засвоїти цінність здоров’я. Заняття, спрямовані на популяризацію здорового способу життя воно повинно бути цікавими для дитини , в вашій розробці багато теорії ,а для учнів даного віку потрібні (ігри,розваги,конкурси)

  4. Мені здається, що ,як для початкової школи, забагато теоретичного матеріалу, більше нагадує матеріал для бесіди з учнями старшої школи. Можливо, краще було б щось провести у ігровій формі, більш доступній для маленьких дітей.