mail@urok-ua.com

Виховний захід на тему: «Турбота про здоров’я – обов’язок кожного»

Виховний захід на тему: «Турбота про здоров’я – обов’язок кожного»
Розширити світогляд учнів з питання охорони здоров’я, заохочувати дітей до здорового способу життя, підвищувати санітарно-гігієнічний рівень учнів; виховувати дбайливе ставлення до свого організму; розвивати пізнавальний інтерес до стану власного здоров’я.

Виховний захід

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
260

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Стривожену тема нашого часу надано повністю. Поки здоров’я багато його не страшно втратити. Діти про це не замислюються. Бути здоровим стало модно і престижно. Я вважаю, що долучати учнів до здорового способу життя потрібно якомога раніше. Користь матеріалу очевидна. Спасибі.

  2. Заходи, присвячені темі здорового способу життя завжди актуальні в навчанні дітей. Дану необхідність диктує саме життя. Будь-яка сучасна дитина повинна зрозуміти і засвоїти цінність здоров’я. Заняття, спрямовані на популяризацію здорового способу життя воно повинно бути цікавими для дитини , в вашій розробці багато теорії ,а для учнів даного віку потрібні (ігри,розваги,конкурси)

  3. Мені здається, що ,як для початкової школи, забагато теоретичного матеріалу, більше нагадує матеріал для бесіди з учнями старшої школи. Можливо, краще було б щось провести у ігровій формі, більш доступній для маленьких дітей.