mail@urok-ua.com

Виховний проект “Добро починається з мене”

Останнім часом серйозну стурбованість викликає байдужість, черствість людей та підростаючого покоління до проблем знедолених людей, людей похилого віку, до біди, яка сталась поруч. Тому проекти благодійного напрямку є дуже важливими у вихованні підростаючого покоління таких важливих якостей як чуйність, доброчинність, благодійність, великодушність, співпереживання, доброта, чесність, тактовність, милосердя.
Адже це природно і закономірно допомогти знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість, порятувати хворого чи каліку, заступитися за беззахисного, скривдженого.
Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі та біді – це крила, на яких тримається людство.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
48

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Такий проект – це не просто творче напрацювання, а й велика і добра справа. В проекті задіяно учнів та їх батьків. Проведено значну та плідну роботу. Як кажуть, що добро і милосердя – це два людських крила, то я можу сказати, що площа Милосердя та вулиця Доброзичливості мене вражать до глибини душі. Вчитель спрямовує учнів бути гуманними, надихає на добрі справи, бо скільки ж простежується зроблених справ в поданому матеріалі. Хочу ще додати, на мою думку, цей чарівний проект проголошує таку ідею : “Віддай людині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом”. Вчитель проекту – справжня людина з хорошими креативними задумами! Дякую!

  2. Дуже гарний виховний проект і гарними справами він увінчаний:благодійний учнівський ярмарок і відвідування дитячого будинку.А яке гарне місто Доброти “збудували”учні разом з вчителем і батьками:площа Милосердя,вулиця Доброзичливості,провулок Людяності,бульвар Співчуття-і всюди залишали частинку свого серця.І хай в нашому житті не зустрічаються тупики Байдужості.Сподобалось.Дякую.