mail@urok-ua.com

Виховний проект “Добро починається з мене”

Останнім часом серйозну стурбованість викликає байдужість, черствість людей та підростаючого покоління до проблем знедолених людей, людей похилого віку, до біди, яка сталась поруч. Тому проекти благодійного напрямку є дуже важливими у вихованні підростаючого покоління таких важливих якостей як чуйність, доброчинність, благодійність, великодушність, співпереживання, доброта, чесність, тактовність, милосердя.
Адже це природно і закономірно допомогти знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість, порятувати хворого чи каліку, заступитися за беззахисного, скривдженого.
Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі та біді – це крила, на яких тримається людство.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Поділяю думки своїх колег. Робота має цінність, навчає гуманності. Кожен має починати із себе, дарувати часточку свого серця іншим. Подані світлини засвідчують про проведення заходу. Вважаю, що Вам все вдалось. Дякую!

  2. Такий проект – це не просто творче напрацювання, а й велика і добра справа. В проекті задіяно учнів та їх батьків. Проведено значну та плідну роботу. Як кажуть, що добро і милосердя – це два людських крила, то я можу сказати, що площа Милосердя та вулиця Доброзичливості мене вражать до глибини душі. Вчитель спрямовує учнів бути гуманними, надихає на добрі справи, бо скільки ж простежується зроблених справ в поданому матеріалі. Хочу ще додати, на мою думку, цей чарівний проект проголошує таку ідею : “Віддай людині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом”. Вчитель проекту – справжня людина з хорошими креативними задумами! Дякую!

  3. Дуже гарний виховний проект і гарними справами він увінчаний:благодійний учнівський ярмарок і відвідування дитячого будинку.А яке гарне місто Доброти “збудували”учні разом з вчителем і батьками:площа Милосердя,вулиця Доброзичливості,провулок Людяності,бульвар Співчуття-і всюди залишали частинку свого серця.І хай в нашому житті не зустрічаються тупики Байдужості.Сподобалось.Дякую.