Презентація до уроку художньої культури в 11 класі на тему: Музичні ритми Америки

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація до уроку художньої культури в 11 класі на тему: Музичні ритми Америки
Посада: вчитель музичного мистецтва та художньої культури
Місце роботи: Лубенська ЗШ І-ІІІ ст. №3

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Презентація до уроку художньої культури в 11 класі на тему: Музичні ритми Америки

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Уроки художньої культури самі по собі мають насичений навчальний матеріал. І, звісно ж, тут без мультимедійних засобів не обійтися. До того ж мистецький матеріал потребує візуалізації. А це не лише забезпечує краще сприйняття навчального матеріалу, але й створює емоційне тло, яке так необхідне на уроках художньої культури. Дякую!

  2. Матеріал підібрано вдало, цікаво. Але фон не дуже підходить: прикраси створюють бар’єр на шляху ефективної передачі інформації. Щодо шрифту, то є загальні правила:кожен шрифт має одне змістове навантаження. Традиційними є напівжирний шрифт – назви структур документа, курсив – логічний наголос, зокрема, на формулюванні основних положень, означень тощо, “прямий” звичайний – основний масив інформації.
    Дякую за роботу.

  3. Дуже цікаво, можна дещо взяти для себе на класні години. але цікаво було б долучитися і до музичних ритмів, побачити, як це виглядало у вас на заході. Але роботу вважаю корисною, змістовною. Дякую.

  4. Презентація знадобиться вчителю під час планування навчальної діяльності на уроці, виховній годині, також допоможе скласти конспект. Слайди сприяють розвитку пам*яті, уваги, зосередженості. Гарна, змістовна робота. Дякую!