mail@urok-ua.com

Презентація до уроку української літератури за твором «Земля» О. Кобилянської

Трагедія шляхетної, чутливої душі в жорстоких обставинах тогочасного сільського життя. Глибокий психологізм і символізм твору як новаторство О. Кобилянської у повісті “Земля”.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Презентація поверхово розкриває тему та мету уроку. Немає інформації стосовно психологізму та символізму повісті, порівняльної характеристики героїв. Неконкретно визначені елементи композиції. Не зрозуміла таблиці на слайді №14.

  2. Презентація демонструє основні етапи уроку. Можна прослідкувати роботу над текстом, завдання. Було б цікаво познайомитись із самою розробкою уроку. Як і попереднім дописувачам, мені сподобався літературний “Скрапбук”.

  3. Цікава презентація до уроку, шкода лише, що не можна прочитати Ваш конспект уроку. Проте я гадаю , що він такий же цікавий та гарний. Мене зацікавив Ваш літературний “Скрапбук” – дуже гарне завдання для перевірки рівня розуміння та запам’ятовування тексту твору.

  4. Презентація в “загальних рисах” розкриває зміст уроку. Подається структура твору. Мені сподобався літературний “Скрапбук”. Певний матеріал точно можна використати на уроці, дітям краще буде зафіксувати матеріал цієї теми користуючись презентацією.