mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для 6 класу за темою «Комишана дивовижа» (За твором В. Рутківського «Джури і підводний човен»)

Цікавим доповненням стане відео про козацькі човни, а також дослід із занурення човна (тенісної кульки) під воду (допоможе вчитель фізики)

Конспект уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
105

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Під час уроку вчитель опирається на життєвий досвід учнів . Форми і методи роботи інтерактивні, дозволяють побудувати результативний урок. Міжпредметні зв*язки сприяють кращому засвоєнню матеріалу.

  2. Урок розроблений методично правильно. Вдало продумана інсценівка на початку уроку, яка зацікавила учнів.Особливо мені сподобалися матеріали із історичних джерел та експеримен з фізики, використано матеріал із зарубіжної літератури. Урок вдалий і відповідає усім критеріям. Щиро дякую!

  3. Урок відповідає вимогам навчальної програми з української літератури для учнів 6 класу. Враховано усі вікові особливості учнів, проводиться цікава фізкультхвилинка. Дивовижне враження на учнів справить експеримент з фізики. Під час розробки конспекту уроку вчитель продумала поєднання різних дисциплін, розгляд теми уроку з декількох ракурсів одночасно. А головне, діти вчаться знаходити підтвердження, або ж спростування проблемного питання : “Чи мали козаки підводні човни?” Дякую за чудову розробку.

    1. Спасибі за високу оцінку роботи. На жаль, не вдалося розмістити презентації та практичної роботи з географії. Фото для кроссенсу (човен, птах чайка, птах чирок, риба, весло, камінь, козаки, шаплик, у центрі – карта України) навчать дітей установлювати асоціативні зв’язки. А невеликий експеримент з фізики, справді, пройшов захопливо.