super@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для 6 класу за темою «Комишана дивовижа» (За твором В. Рутківського «Джури і підводний човен»)

Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури для 6 класу за темою «Комишана дивовижа» (За твором В. Рутківського «Джури і під...

Цікавим доповненням стане відео про козацькі човни, а також дослід із занурення човна (тенісної кульки) під воду (допоможе вчитель фізики)

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Під час уроку вчитель опирається на життєвий досвід учнів . Форми і методи роботи інтерактивні, дозволяють побудувати результативний урок. Міжпредметні зв*язки сприяють кращому засвоєнню матеріалу.

  2. Урок розроблений методично правильно. Вдало продумана інсценівка на початку уроку, яка зацікавила учнів.Особливо мені сподобалися матеріали із історичних джерел та експеримен з фізики, використано матеріал із зарубіжної літератури. Урок вдалий і відповідає усім критеріям. Щиро дякую!

  3. Урок відповідає вимогам навчальної програми з української літератури для учнів 6 класу. Враховано усі вікові особливості учнів, проводиться цікава фізкультхвилинка. Дивовижне враження на учнів справить експеримент з фізики. Під час розробки конспекту уроку вчитель продумала поєднання різних дисциплін, розгляд теми уроку з декількох ракурсів одночасно. А головне, діти вчаться знаходити підтвердження, або ж спростування проблемного питання : “Чи мали козаки підводні човни?” Дякую за чудову розробку.

    1. Спасибі за високу оцінку роботи. На жаль, не вдалося розмістити презентації та практичної роботи з географії. Фото для кроссенсу (човен, птах чайка, птах чирок, риба, весло, камінь, козаки, шаплик, у центрі – карта України) навчать дітей установлювати асоціативні зв’язки. А невеликий експеримент з фізики, справді, пройшов захопливо.