mail@urok-ua.com

Презентація до уроку української мови за темою “Твір-опис пам’ятки архітектури за власним спостереженням”

За допомогою поданого матеріалу можна якісно підготувати учнів 8 класу до опису пам’ятника Т.Шевченку в Харкові. У презентації є матеріал про архітектуру загалом і скульптуру зокрема із наочними прикладами, подано відомості про авторів монумента. Докладно розглянуто всі групи композиції та їхнє значення. Є словничок термінів і план твору.

 • : Черняк Наталія Анатоліївна
 • : вчитель української мови та літератури
 • : ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області
 • Презентація до уроку української мови
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
374

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Наталія Анатоліївна надала на розгляд чудовий методичний матеріал .Вчитель провела грунтовну інформаційну підговотовку щодо архітектури взагалі.Докладно поетапно розкрила особливості пам’ятника Шевченку.Спираючись на план,словничок,відомості презентації вчитель активізує мовленнєво-розумову діяльність,поширює світогляд.Єдине побажання -доопрацювати слайди презентації стосовно технічних перносів слів.Дякую.

 2. Вчитель професійно підходить до вирішення проблеми – написання “Твору опису пам*ятника Шевченка”. матеріал корисний , пізнавальний, сприяє розвитку мовлення. Помічниками для учнів служитимуть план та словничок термінів.

 3. Проведена велика робота , оскільки у підручнику з української мови дуже мало матеріалу з даної теми. У презентації є багато додаткового , пізнавально- інформаційного матеріалу. А словничок термінів і план допоможуть восьмикласникам добре написати твір – опис за власним спостереженням. Дякую.

 4. Презентація містить багато інформаційного матеріалу, взаємозв”язок з іншими предметами, в тому числі образотворчим мистецтвом. Ілюстративний матеріал дає змогу учням краще осягнути тему, подано відомості про авторів пам”ятника. В презентації розкрито план опису, що покаже учням як правильно написати твір.