mail@urok-ua.com

Презентація до уроку “Узагальнення з теми “Жива природа”

Ця презентація допоможе вчителю узагальнити знання учнів з теми ” Жива природа” : класифікація тварин, рослинництво, тести для учнів

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Презентація допоможе вчителю перевірити рівень знань учнів з теми. Сподобалися яскраві слайди, підібрані ілюстрації, творчі завдання. Матеріал відповідає віковій категорії. Дякую.

  2. Правильно сформульоване питання і грамотно підібрані варіанти відповідей – це запорука успіху для дитини, який працює з тестом. Щиро впевнена в тому, що будь-який контроль і перевірка знань учнів потрібні, зокрема, для того, щоб перевірити свою роботу, як вчителя, знайти прогалини і виправити помилки, а також допомогти учням, спрямувати їх діяльність в потрібне русло, згідно з індивідуальними можливостями, здібностями, психофізичного розвитку кожної особистості. Даний матеріал спрямований на закріплення теми і перевірку знань, вважаю, що поставлених цілей учитель домігся.

  3. Наталю Олексіївно! Вітаю ще раз! І знову природознавство! І знову – професійність і майстерність! Щира подяка за методичну виваженість презентації, чіткість, логічність, послідовність, естетику оформлення, інформаційність, осмисленість . І як завжди, все пронизане Вашою любов’ю до Божого світу. Успіхів!

  4. Даною презентацією вчитель може легко перевірити рівень засвоєних знань. Яскравість слайдів зацікавить дитину та спонукатиме до здобуття нових знань, розвиватиме мислення. Під час уроку проводяться ігри , використовується цікавий матеріал.