mail@urok-ua.com

Презентація до уроку з української мови для 9 класу. Складнопідрядні речення

Презентація до уроку з української мови на тему “Складнопідрядне речення. Його будова і засоби зв’ язку в ньому. Види підрядних речень”. Даний матеріал допоможе учням поглибити знання про складне речення , вивчити види складнопідрядних речень , розпізнавати їх та використовувати у власному мовленні. Соціокультурна змістова лінія уроку – золота осінь. Рекомендовано учням , учителям, студентам-філологам.

Вікно перегляду презентації

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Матеріал запропонованої презентації допоможе учням поглибити знання про складне речення. Я б такою презентацією скористалась для проведення свого уроку. Мені робота вчителя сподобалась, тож дякую Вам!

  2. Така презентація однозначно полегшить підготовку до уроку вчителя-словесника, а також покращить якість самого уроку. Гарний матеріал, що дуже доступно висвітлений. Дякую за чудовий матеріал .

  3. Розробка уроку у вигляді презентації повністю розкриває вказану тему. Цікавими прийомами та методами навчання вчителька досягає поставленої мети: не лише формує, а й закріплює у дітей раніше набуті знання. Доцільно і вміло використовуються вчтителем інтерактивні технології.