mail@urok-ua.com

Презентація інтегрованого уроку математики та української літератури у 5 класі на тему “Задачі на відсотки.”

Підвищити інтерес до навчання взагалі і предмету зокрема,побачити взаємозв’язок між різними дисциплінами,актуалізувати знання з одного предмету і використати ці знання під час вивчення іншого,розширити і поглибити знання одразу з кількох предметів

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Пропоную вчителям математики скористатися цією презентацією і ви побачите в очах своїх учнів радість. Вони будуть вдячні вам за подарований їм літературно-математичний урок на основі казки “Колобок”. У цікавій, динамічній, ігровій формі учні легко опанують навчальний матеріал. Дякую.

  2. Вчителька добре оволоділа навичками створення презентацій, які сприяють зацікавленості та кращому сприйняттю дітьми навчального матеріалу, зокрема, з математики. Правда, на деяких слайдах дрібний текст. Дякую.

  3. Я вже ознайомлена із Вашою попередньою презентацією. Ваші ідеї для проведення інтегрованих уроків вражають. Дуже добре, що є такий корисний освітній сайт, де вчителі можуть публікувати свої напрацювання та ділитися ними із колегами. Дякую за гарну роботу!