mail@urok-ua.com

Презентація інтегрованого уроку математики та української літератури у 7 класі на тему “Розв’язування лінійних рівнянь.”

 узагальнити та систематизувати знання, вміння і навички учнів розв`язувати лінійні рівняння;
 розвивати логічне мислення учнів, їх творчі здібності;
 повторити та систематизувати знання учнів про життя і творчість видатного сина України – Тараса Григоровича Шевченка;
 виховувати в учнів почуття патріотизму, любов і повагу до творчої спадщини Великого Кобзаря.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Презентація до уроку органічно поєднує у собі матеріали математики та української літератури. Завдяки цьому учні не тільки закріплять знання з розв’язування лінійних рівнянь, а й пригадають відомості про видатного українського Кобзаря. І все це на яскравих та зрозумілих прикладах. Дякую.

  2. В цілому презентація інтегрованою уроку досить якісно підготовлена. Але, як і в попередніх роботах вчительки, використано дуже дрібний шрифт. На слайдах №№5, 13 не видно верхніх рядків, а на 7 — допущені мовні помилки Дякую.

  3. Цікаве та незвичне поєднання української літератури та математики. Переконана,що такі уроки сьогодні на часі. Презентація доносить основний зміст інтегрованого уроку. Вважаю, що це модель сучасного уроку. Дякую.

  4. Ваша презентація заслуговує на найкращі відгуки від колег. Я думаю, що саме такі уроки можуть найбільше зацікавити учнів та активізувати їхню діяльність. Дякую за корисне та креативне напрацювання!

  5. Неперевершена презентація до інтегрованого уроку з української літератури та математики буде чудовим прикладом для наслідування вчителями. Ви вдало поєднали навчальний матеріал. Гадаю, що Ваша презентація, як і сам урок – це одна зі сходинок до засад Нової української школи. Дякую за розробку. Бажаю творчої наснаги.