super@urok-ua.com

Презентація “Куточок читача”

Автор матеріалу: Презентація “Куточок читача”

Презентація “Куточок читача”
Дана презентація допоможе класному керівнику початкових класів у оформленні клисних куточків, а саме куточка читача. Скачавши її , ви зможете роздрукувати у потрібному вам форматі і вставити у карманчики

Вікно перегляду презентації

  • : Федоришій Лариса Михайлівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Лозянський НВК І-ІІ ст
  • Презентація Куточок читача
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Презентація із трьох слайдів — це несерйозно. Складними для дітей будуть прізвища авторів висловів про книгу, крім В.О.Сухомлинського; можна було б дібрати фрази тих письменників, твори яких учні читатимуть у цьому навчальному році, а з кожним наступним класом змінювати. На моє глибоке переконання, стенди мають бути змінними, а не чотири роки діти будуть бачити те саме.

  2. Коли прочитала заголовок презентації, то чомусь подумала, що пані Лариса поділиться власним досвідом по створенню куточка читача. Звичайно, правила користування підручником, вислови про книгу – це добре. Але хотілося б не лише прочитати, а й побачити як виглядає даний куточок і чим він відрізняється від шаблонних куточків читачів.

  3. Так, презентація й насправді є хорошою і дуже корисною. Але я б скоріше сказала, що це не повноцінна презентація, а вступ до неї, який буде хорошим поштовхом для інших вчителів, що візьмуть цей початок за основу. Дякую.

  4. Лариса Михайлівна виконала чудову презентацію, поділилась своїм досвідом.Зміст відповідає програмовим вимогам. Можна взяти за основу дане оформлення, а власна фантазія допоможе додати свою інформацію.

  5. Розробка презентації містить практичні поради по опрацюванню оповідання та правила користування з книгою у формі прохань. Наведені і вислови про неї. Однак хотілося б більшої різноманітності, чогось новенького, якоїсь вражаючої рубрики куточка читача.

  6. Презентація чітка, невимушена, оформлена зі смаком. Цілком підходить для роботи з учнями початкової школи. Зручно, що можна роздрукувати і користуватися. Велике спасибі Ларисі Михайлівні.