mail@urok-ua.com

Презентація “Куточок читача”

Презентація “Куточок читача”
Дана презентація допоможе класному керівнику початкових класів у оформленні клисних куточків, а саме куточка читача. Скачавши її , ви зможете роздрукувати у потрібному вам форматі і вставити у карманчики

Презентація

 • : Федоришій Лариса Михайлівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Лозянський НВК І-ІІ ст
 • Презентація Куточок читача
Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
409

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Так, презентація й насправді є хорошою і дуже корисною. Але я б скоріше сказала, що це не повноцінна презентація, а вступ до неї, який буде хорошим поштовхом для інших вчителів, що візьмуть цей початок за основу. Дякую.

 2. Лариса Михайлівна виконала чудову презентацію, поділилась своїм досвідом.Зміст відповідає програмовим вимогам. Можна взяти за основу дане оформлення, а власна фантазія допоможе додати свою інформацію.

 3. Розробка презентації містить практичні поради по опрацюванню оповідання та правила користування з книгою у формі прохань. Наведені і вислови про неї. Однак хотілося б більшої різноманітності, чогось новенького, якоїсь вражаючої рубрики куточка читача.

 4. Презентація чітка, невимушена, оформлена зі смаком. Цілком підходить для роботи з учнями початкової школи. Зручно, що можна роздрукувати і користуватися. Велике спасибі Ларисі Михайлівні.