super@urok-ua.com

Презентація “Виховання компетентного читача”

Автор матеріалу: Презентація “Виховання компетентного читача”

Проблема формування компетентного учня-читача як важлива мета шкільної літературної освіти не є новою. Як же нам, педагогам, батькам, працівникам культури, виховати компетентного читача? Відповідь на це питання спробуємо знайти у даній презентації.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Презентація описує про те, що велику роль у забезпеченні духовного розвитку і саморозвитку особистості відіграє книга. Тому пропаганда читання, формування вміння користуватися бібліотекою, її послугами, книгою, – це пріоритетні напрямки формування читацької компетннтності школяра. Дякую.

  2. Проблема,яку висвітлює педагог, актуальна.Над цим питанням працюю і я. Представлена презентація містить прийоми й технології залучення учнів до читання. На замітку візьму пам’ятку компетентного читача. Дякую.

  3. Кожен художній твір відчиняє двері у світ чарівної краси мистецтва,ставить безліч запитань,на деякі з них даючи відповіді,а на деякі пропонуючи відповісти самим читачам.Пробудити думки учнів,зробити глибокі висновки,осмислити суть порушених питань допоможе презентація Інни Леонідівни.Дякую

  4. Дуже важливо, щоб учні цікавились корисними речами та читали хороші книги. Кожен педагог намагається спрямувати учнівську діяльність у відповідне русло. Дякую за висвітлення такої атуальної теми!

  5. Презентація висвітлює безліч підказок, спрямованих розвивати компетентного читача. Найголовніше – донести учням, що книга – це ліпший друг, який допоможе знайти вихід із будь-якої ситуації. Бажаю Вам активних читачів! Дякую за порушення важливої проблеми!