Презентація на тему: “Мандали” та відеофрагмент заняття “Створення мандали”
Місце роботи: Золотоніська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат
Ознайомити з поняттям «мандала» і способами роботи з нею.
- Bчити розуміти і відчувати свій внутрішній світ, своє ставлення до себе і оточуючого;
- формування здатності визначити емоційний стан людини; сприяти згуртуванню дитячого колективу.
розвивальної: розвивати окомір, увагу, пам’ять, спостережливість, уважність; розвивати творчі здібності, образне мислення, активізація розумової діяльності та пізнавальні процеси.
загальнокультурної: Виховувати любов і взаємоповагу до оточення, розвивати волю, наполегливість, сумління, відповідальність.
корекційної: вималювати, виплеснути надлишкові хвилювання, збудження, агресію, тривогу, вивести назовні все, що позбавляє внутрішнього спокою і гармонії. Розвивати дрібну моторику, навчити релаксації .
Обладнання: Слайди мандал, фломастери, кольорові олівці за кількістю дітей, велика кількість різноманітних розмальовок з малюнком мандали, фільм «Світ танцюючих мандал».
Будь ласка, скажіть. для якого віку дітей це заняття? Про які божества йдеться в цій презентації, а тобто і на заняттях. Ми вчимо дітей. що ми – християне. Великдень, Різдво – це свята , які ми проводимо з дошкільнятами , навчаючи традиціям свого українського народу.
А тут все змішане. і природа, і космос , і якісь “божества”. Будь ласка, схаменіться; переробіть заняття, як малювання, з впровадженням нових технологій . Я не побачила тут відео фрагменту самого заняття, тільки теорія, не зрозуміла дітлахам.