mail@urok-ua.com

Презентація на тему: “Мандали” та відеофрагмент заняття “Створення мандали”

Ознайомити з поняттям «мандала» і способами роботи з нею.

  • Bчити розуміти і відчувати свій внутрішній світ, своє ставлення до себе і оточуючого;
  • формування здатності визначити емоційний стан людини; сприяти згуртуванню дитячого колективу.

розвивальної: розвивати окомір, увагу, пам’ять, спостережливість, уважність; розвивати творчі здібності, образне мислення, активізація розумової діяльності та пізнавальні процеси.

загальнокультурної: Виховувати любов і взаємоповагу до оточення, розвивати волю, наполегливість, сумління, відповідальність.

корекційної: вималювати, виплеснути надлишкові хвилювання, збудження, агресію, тривогу, вивести назовні все, що позбавляє внутрішнього спокою і гармонії. Розвивати дрібну моторику, навчити релаксації .

Обладнання: Слайди мандал, фломастери, кольорові олівці за кількістю дітей, велика кількість різноманітних розмальовок з малюнком мандали, фільм «Світ танцюючих мандал».

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Будь ласка, скажіть. для якого віку дітей це заняття? Про які божества йдеться в цій презентації, а тобто і на заняттях. Ми вчимо дітей. що ми – християне. Великдень, Різдво – це свята , які ми проводимо з дошкільнятами , навчаючи традиціям свого українського народу.
    А тут все змішане. і природа, і космос , і якісь “божества”. Будь ласка, схаменіться; переробіть заняття, як малювання, з впровадженням нових технологій . Я не побачила тут відео фрагменту самого заняття, тільки теорія, не зрозуміла дітлахам.