mail@urok-ua.com

Презентація на тему: “Мандали” та відеофрагмент заняття “Створення мандали”

Ознайомити з поняттям «мандала» і способами роботи з нею.

  • Bчити розуміти і відчувати свій внутрішній світ, своє ставлення до себе і оточуючого;
  • формування здатності визначити емоційний стан людини; сприяти згуртуванню дитячого колективу.

розвивальної: розвивати окомір, увагу, пам’ять, спостережливість, уважність; розвивати творчі здібності, образне мислення, активізація розумової діяльності та пізнавальні процеси.

загальнокультурної: Виховувати любов і взаємоповагу до оточення, розвивати волю, наполегливість, сумління, відповідальність.

корекційної: вималювати, виплеснути надлишкові хвилювання, збудження, агресію, тривогу, вивести назовні все, що позбавляє внутрішнього спокою і гармонії. Розвивати дрібну моторику, навчити релаксації .

Обладнання: Слайди мандал, фломастери, кольорові олівці за кількістю дітей, велика кількість різноманітних розмальовок з малюнком мандали, фільм «Світ танцюючих мандал».

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
176

Один коментар

  1. Будь ласка, скажіть. для якого віку дітей це заняття? Про які божества йдеться в цій презентації, а тобто і на заняттях. Ми вчимо дітей. що ми – християне. Великдень, Різдво – це свята , які ми проводимо з дошкільнятами , навчаючи традиціям свого українського народу.
    А тут все змішане. і природа, і космос , і якісь “божества”. Будь ласка, схаменіться; переробіть заняття, як малювання, з впровадженням нових технологій . Я не побачила тут відео фрагменту самого заняття, тільки теорія, не зрозуміла дітлахам.