Презентація на тему: Обдаровані діти на заняттях зображувальної діяльності

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація на тему: Обдаровані діти на заняттях зображувальної діяльності
Посада: Керівник гуртка зображувальної діяльності
Місце роботи: Красноградський навчально-виховний комплекс (загальосвітня школа І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад №3)Красноградської районної держасної адмінестрації Харківської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Усі діти талановиті! Тому завдання керівника – навчити їх дивитися і бачити,мріяти і винаходити,помилятися і перетворювати помилки на відкриття.

Презентація

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. У презентації подано матеріали про основні напрямки розвитку обдарованих дітей. З власного досвіду керівник гуртка представила роботу своїх вихованців. На жаль, на слайдах багато тексту, який не сприймається. Краще було б текст перевести у формат таблиці або схеми. Дякую.

  2. У презентації сподобались фото, котрі показують, що вчитель працює над розвитком зображувальної діяльності, вчить відчувати форму, колір. Вважаю, що тексту у презентації забагато, можно було б створити таблиці, схеми, зробити більш крупним шрифт, написати посилання, якою літературою користувалися. Дякую за презентацію, в ній є “цікаві зернятка”.

  3. Матеріал надає корисну інформацію щодо виявлення обдарованої дитини, адже виховати творчу особистість є основним завданням кожного педагога.Сподобався зразок картки обдарованої дитини.Презентація готова для використання (на методичних об*єднаннях, батьківських зборах тощо.)