mail@urok-ua.com

Презентація з теми “Вплив господарської діяльності людини на навколишнє середовище” може бути використана в просвітницькій діяльності серед школярів та селищної громади

Сьогодення вимагає дослідження і негайного рішення проблем, що виникли в наслідок безгосподарської діяльності людини зокрема в нашому регіоні. Запорізький край залишається екологічно небезпечним для проживання регіоном через значний рівень техногенного навантаження на навколишнє природне середовище. Тому авторові було цікаво дослідити існуючі проблеми, пов’язані з нераціональним використанням природних ресурсів та негативним впливом на довкілля, внаслідок чого виникають економічні, соціальні та екологічні проблеми.
Проведене дослідження є актуальним, цікавим та корисним при вивченні тем «Водні ресурси України» (8кл.), «Корисні копалини моєї області», «Геологічна будова території України. Корисні копалини», «Екологічні проблеми Запорізької області», «Металургійний комплекс України» (9кл.), «Ресурсозабезпеченість та корисні копалини світу» (10кл.).

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 1 з 5)
216

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *