mail@urok-ua.com

Проект “Краса мого імені” , Може бути використаний як виховний захід чи проект з предмету “Я у світі”, інтегрований урок.

Проект надає кожній дитині різносторонньо розглянути таке поняття як “Ім`я людини”.

 • : Кучер Олена Миколаївна
 • : вчитель початкових класів
 • : Коростенський міській колегіум
 • Проект "Краса мого імені"
Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
214

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Презентація мені сподобалась, особливо про сучасні імена, вважаю, що такий аналіз цікавий і дорослим , і дятям, дуже цікаво дізнатися ще більше. Корисна і цікава робота.Згодна з тим, що і пізнавальна, але цікаво було б ще дізнатися, як виникали, чому саме такі псевдоніми брали ті чи інші люди. Дякую за роботу.

 2. Пізнавальний,розвиваючий проект у вас вийшов.Тема проекту актуальна,різноманітна,розвиває знання у дітей,підвищує мотивацію до навчальної діяльності,кожна дитина через проект буде успішним через ваші ігрові вправи.

 3. Для проведення проекту вчителем здійснена велика підготовча робота, що склала основу для результативного його завершення. Учні розподіляються за інтересами на групи, отримують завдання та можливі джерела здобуття інформації. Найцікавішим етапом проетку є представлення і захист напрацьованої роботи.

 4. Шановно, Олено Миколаївно. Ім`я завжди говорить про характер і вдачу людини, як на мене, дуже ціково та повчально для молоді. Поняття і походження свого імені дає можливість дати характеристику свого “Я”, розвивати здібності дослідження, гордість за своє ім`я. Успіхів Вам.