super@urok-ua.com

Проект “Краса мого імені” , Може бути використаний як виховний захід чи проект з предмету “Я у світі”, інтегрований урок.

Автор матеріалу: Проект “Краса мого імені” , Може бути використаний як виховний захід чи проект з предмету “Я у світі&#...

Проект надає кожній дитині різносторонньо розглянути таке поняття як “Ім`я людини”.

 • : Кучер Олена Миколаївна
 • : вчитель початкових класів
 • : Коростенський міській колегіум
 • Проект "Краса мого імені"
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

 1. Матеріал колеги є цікавим, вдало здійснена пошукова робота. Також сподобались відгуки вчителів про Вашу публікацію та ідеї щодо виникнення псевдонімів. Дякую за роботу!

 2. Вчитель провела велику підготовчу роботу по даній темі. Всі завдання для груп цікаві, потребують дослідницької роботи. Сподобався звіт групи статистів. Обов’язково використаю це в своїй практиці. Вдячна за ідею. Чудова презентація. Вдячна вчителю за змістовний матеріал, творчих Вам успіхів.

 3. Такий матеріал є дуже пізнавальним не лише для дітей, а й для дорослих, адже ім*я кожного із нас відіграє також свою роль у нашому житті. Для підготовки проекту потрібно було докласти чимало зусиль, тому дякую за цікавий матеріал!

 4. Презентація мені сподобалась, особливо про сучасні імена, вважаю, що такий аналіз цікавий і дорослим , і дятям, дуже цікаво дізнатися ще більше. Корисна і цікава робота.Згодна з тим, що і пізнавальна, але цікаво було б ще дізнатися, як виникали, чому саме такі псевдоніми брали ті чи інші люди. Дякую за роботу.

 5. Пізнавальний,розвиваючий проект у вас вийшов.Тема проекту актуальна,різноманітна,розвиває знання у дітей,підвищує мотивацію до навчальної діяльності,кожна дитина через проект буде успішним через ваші ігрові вправи.

 6. Для проведення проекту вчителем здійснена велика підготовча робота, що склала основу для результативного його завершення. Учні розподіляються за інтересами на групи, отримують завдання та можливі джерела здобуття інформації. Найцікавішим етапом проетку є представлення і захист напрацьованої роботи.

 7. Шановно, Олено Миколаївно. Ім`я завжди говорить про характер і вдачу людини, як на мене, дуже ціково та повчально для молоді. Поняття і походження свого імені дає можливість дати характеристику свого “Я”, розвивати здібності дослідження, гордість за своє ім`я. Успіхів Вам.