super@urok-ua.com

Презентація «Не з іменниками». Ресурс містить відомості про правопис не з іменниками. Матеріал презентації допоможе урізноманітнити види діяльності на уроці.

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація «Не з іменниками». Ресурс містить відомості про правопис не з іменниками. Матеріал презентації допоможе уріз...
Посада: учитель української мови
Місце роботи: Погибляцький НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Презентація «Не з іменниками». Ресурс містить відомості про правопис не з іменниками. Матеріал презентації допоможе урізноманітнити види діяльності на уроці.
Даний цифровий ресурс – це анімаційна презентація на тему : «Не з іменниками». Теоретичний матеріал ілюструється прикладами, завданнями розвивального характеру, які сприяють глибшому та активному засвоєнню знань учня, формуванню його світогляду, розвитку пам’яті, уваги,умінню аналізувати та синтезувати,порівнювати та зіставляти мовні явища, допоможе дітям на практиці розрізняти іменники за характерними ознаками.
Широке використання образності і асоціативного ряду – зображень предметів, ілюстративний матеріал поряд із застосуванням ігрових форм роботи дає можливість досягти концентрації уваги і, як наслідок, значного підвищення якості знань на уроці та сприяє підвищенню інтересу до предмета.
Дидактичний матеріал можна використовувати для індивідуальної і групової роботи з учнями. Ресурс допоможе вчителю – словеснику зацікавити шестикласників навчальною діяльністю, стимулювати їх до творчого розвитку.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Сучасна школа вимагає використання сучасних підходів до навчання, тому презентація допоможе вирішити дану проблему. Сподобалось завдання “Обгрунтуй” “Скринька розуму”. Детальна анотація до матеріалу дозволяє зрозуміти поставлену вчителем мету.

  2. Презентація відповідає програмовому матеріалу з української мови .Завдання розвиваючого характеру стимулюють учнів до пізнавальної діяльності, розвивають пам’ять, логічне мислення. Особливо сподобалися розсипані прислів’я.Матеріал презентації допоможе краще засвоїти важливі правила. Дякую.