Презентація “Охорона рослин”

Презентація “Охорона рослин”
Дуже цікава та повчальна презентація для дітей молодшого віку.Виховує піклування про рослини

Вікно перегляду презентації

 • : Бабаєва Наталья Вавлеріївна
 • : вчитель початкових класів
 • : Змїівський ліцей №1 ім. З. К. Слюсаренка
 • Презентація Охорона рослин
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

31 коментар

 1. Дуже хороша робота. Все просто і доступно. А головне, дуже послідовно- від “кореня до плода”. Знайомить, пояснює і вчить. Виховує турботу і розуміння того, що від нас самих залежить, хто на якій сторінці опиниться. Успіхів вам.)

 2. Дуже сподобалось, дякую. Підскажіть, можливо собі скопіювати презентацію?

 3. Полностью с вами согласна, природу надо беречь, и в первую очередь учить и объяснять детям с самого малого! Очень хочется, чтоб они это понимали, и росли в здоровой среде! Спасибо

 4. Можете сміливо показувати дітям! Онукам сподобалося, грамотно, просто і зрозуміло і просили ще…. а наймолодший, йому лише рік, так він теж дивився картинки, йому звичайно намагався більш докладно пояснити, так що чекаємо продовження! і хотілося б ще про тварин побачити) Дякую і успіхів

 5. Хорошая работа! Жаль поздно увидела, завтра уже с утра дочке покажу)
  Спасибочки.

 6. Грамотно продуманна сучасна презентація. Учні розширюють коло знань з теми “охорона рослин” так тримати!

 7. Погоджуся з попереднім коментарем презентація дуже цікава та пізнавальна для дітей.

 8. Учитель розкриває зміст теми якісно, доступно, цікаво. Інтерес учнів до уроку підтримується вдало . Навчальний матеріал відповідає віковій категорії школярів. Дякую

 9. Порадила знайома показати дитині. Була приємно здивована результатом, дитина почала цікавитися книжками!!! Спасибі Вам величезне, удачі.

  1. Будь ласка, саме презентація вливає на дитину позитивно, а саме моя робота виховує пілуванання та бережне ставлення до рослин.

 10. Посоветовала знакомая показать ребенку. Была приятно удивлена результатом, ребенок начал интересоваться книгами!!! Спасибо Вам огромное, удачи.

 11. Дуже гарна презентація! Насичена матеріалом, матеріал можно використовувати на заняттях та уроках з дітьми!

 12. Дуже цікава та надзвичайно гарна презентація. Багато матеріалу. Вчитель провів велику роботу. Так тримати.

 13. Презентація відповідає віковим особливостям учнів!Підібраній ясравий,зрозумілий матеріал!Зміст презентації захоплює своїми поясненнями та ілюстраціями!Дуже вдала робота!

 14. В роботi пiдiбраний цiкавий матерiал для молодшого шкiльного вiку, який можна використовувати на уроках природознавства!Гарна робота!

 15. Цікава і дуже актуальна презентація до уроку Природознавства, адаптована для учнів молодшого шкільного віку. Яскраві слайди, чіткий зрозумілий текст.

 16. Презентація наповнена проблемними питаннями, отже, є розвивальною, спонукає мислити критично. Знайомство зі змістом слайдів відповість на ряд дитячих запитань. Кольорові сторінки запам*ятаються дітям надовго та сприятимуть природоохоронній роботі.

 17. Презентація має виховний потенціал. Добре розказано про кольорове вирішення сторінок Червоної книги. Однак, вже на першому слайді з являється питання “Нащо російськомовне ілюстроване зображення Червоної книги?”(на другому, шістнадцятому – теж саме).

 18. Презентація є інтерактивною, пізнавальною. Все подано чітко, гарно ілюстровано. Вражає естетикою оформлення. Матеріал можна використати на уроках, на виховних годинах тощо. Дякую за матеріали!

  1. Дякую. мені теж здається, що цю презентацію можно використовувати на виховних годинах.