mail@urok-ua.com

Презентація “Сходинки до виявлення обдарованості дітей”

“Для того,щоб створити щось красиве,
та знайти талант у маленькому дитячому світі,
треба нести красу, добро
любов в душі та серці”

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дуже добре, що вихователь в дошкільному віці починає працювати над тим, щоб виявити на ранніх етапах розвитку здібності своїх вихованців. Коли такі діти приходять до школи, маючи при цьому своє індивідуальне портфоліо, вчителю набагато легше працювати. Дійсно, якщо педагог знає напрямок роботи з обдарованою дитиною – успіху буде досягнуто. Дякую!

  2. Вчитель перший, хто виявляє індивідуальні здібності учнів. Саме від педагога та його креативності залежить розвиток цих індивідуальних задатків дитини. Кожна запропонована сходинка – це певний етап у досягненні успіху з обдарованою дитиною. Дякую!

  3. Я вважаю, що така презентація буде дуже корисною для багатьох Ваших колег. Дитина – це цілий світ, який потрібно вивчати, досліджувати та прагнути зберегти його красу. Кожна дитина має багато навичок, які потрібно вчителю розвивати, спрямувати у відповідне русло. Дякую!

  4. Якщо задіяти всі запропоновані вами сходинки, то обов’язково знайдемо, збережемо й розвинемо в дітях індивідуальні здібності та творчі, природні задатки, сформуємо творчу особистість. Творіть нове, прекрасне!