mail@urok-ua.com

Авторська програма для дітей 6-10 років “Сходинки до творчості”

У даній програмі розроблено календарно-тематичне планування і теми занять гуртка декоративно-ужиткового мистецтва, для гуртківців 6 -10 років основного рівня навчання. Структура програми складається з 9 розділів. Кожен розділ має логічне завершення і створює передумови для роботи в наступних розділах, що дає можливість по закінченню кожного розділу та всієї програми в цілому досягти основної її мети.
Мета програми – допомогти керівникам гуртків, вчителям образотворчого мистецтва сформувати у дітей чіткі уявлення про взаємозв’язок мистецтва і навколишнього середовища; ознайомити вихованців з техніками і матеріалами, що застосовуються в декоративно-ужитковому мистецтві, і оволодіти ними, а також залучити гуртківців до активної творчої праці, прищепити любов до народної культури, збагатити духовний світ дітей.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
382

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Вчитель творчий, використовує сучасні цікаві техніки. Програма дуже сподобалась за обсягом матеріалу. тем, Кожен розділ має логічне завершення і створює передумови для роботи в наступних розділах