Авторська програма для дітей 6-10 років “Сходинки до творчості”

Автор публікації
Автор матеріалу: Авторська програма для дітей 6-10 років “Сходинки до творчості”
Посада: Керівник гуртка зображувальної діяльності
Місце роботи: Красноградський НВК №3

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

У даній програмі розроблено календарно-тематичне планування і теми занять гуртка декоративно-ужиткового мистецтва, для гуртківців 6 -10 років основного рівня навчання. Структура програми складається з 9 розділів. Кожен розділ має логічне завершення і створює передумови для роботи в наступних розділах, що дає можливість по закінченню кожного розділу та всієї програми в цілому досягти основної її мети.
Мета програми – допомогти керівникам гуртків, вчителям образотворчого мистецтва сформувати у дітей чіткі уявлення про взаємозв’язок мистецтва і навколишнього середовища; ознайомити вихованців з техніками і матеріалами, що застосовуються в декоративно-ужитковому мистецтві, і оволодіти ними, а також залучити гуртківців до активної творчої праці, прищепити любов до народної культури, збагатити духовний світ дітей.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Вчитель творчий, використовує сучасні цікаві техніки. Програма дуже сподобалась за обсягом матеріалу. тем, Кожен розділ має логічне завершення і створює передумови для роботи в наступних розділах