mail@urok-ua.com

Авторська програма для дітей 6-10 років “Сходинки до творчості”

У даній програмі розроблено календарно-тематичне планування і теми занять гуртка декоративно-ужиткового мистецтва, для гуртківців 6 -10 років основного рівня навчання. Структура програми складається з 9 розділів. Кожен розділ має логічне завершення і створює передумови для роботи в наступних розділах, що дає можливість по закінченню кожного розділу та всієї програми в цілому досягти основної її мети.
Мета програми – допомогти керівникам гуртків, вчителям образотворчого мистецтва сформувати у дітей чіткі уявлення про взаємозв’язок мистецтва і навколишнього середовища; ознайомити вихованців з техніками і матеріалами, що застосовуються в декоративно-ужитковому мистецтві, і оволодіти ними, а також залучити гуртківців до активної творчої праці, прищепити любов до народної культури, збагатити духовний світ дітей.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Вчитель творчий, використовує сучасні цікаві техніки. Програма дуже сподобалась за обсягом матеріалу. тем, Кожен розділ має логічне завершення і створює передумови для роботи в наступних розділах