mail@urok-ua.com

Проект на тему “Від гарних слів – до гарних справ”

Озброїти вихованців знаннями і практичними рекомендаціями про культуру спілкування;спонукати учнів застосовувати набуті знання у повсякденному житті;виховувати в учнів високу,мовну культуру.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. З даного проекту видно , що курси “Інтел навчання для майбуднього ” в вашому житті були не даремні. Проект неймовірно чудовий,насичений цікавими вправами, завданнями. З фото видно , що поставленої вами мети вдалося досягти.Дякую за чудовий проект!.

  2. Чудовий проект, що ґрунтується на виховному експерименті. Мені дуже сподобалася Ваша розробка. Та найбільше сподобалося, що діти укладають угоду. гадаю в цей час вони відчувають себе дорослими, а тим паче , що вчитель їх такими вважає – це так для них важливо. Бажаю Вам творчої наснаги.

  3. Проектна робота дуже цікава та креативна. Мені сподобалась інтерактивна гра, що відображає ефективні інноваційні методи навчання. Гарні фото засвідчують про здійснення роботи із дітьми. Дякую!

  4. Як розумно, системно, обдумано та креативно. Я із захопленням перечитала Вашу роботу.Це системна роботу, яку не зробиш за один день. Ви зуміли зацікавити більшість елементів я використаю у своїй діяльності, а Вам творчості та натхнення.