mail@urok-ua.com

Проект “Наші пернаті друзі”

Цей проект створений для того, щоб діти ознайомилися з видами птахів і як за ними доглядати в зимовий період, також щоб навчилися самі вести спостереження і створювати подібні проекти на різні тематики!

 • : Гринович Юлія Олегівна
 • : студентка
 • : Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, педагогічний інститут, спеціальность "Початкова освіта"
 • Наші пернаті друзі
Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(5 оцінок. Рейтинг публікації: 4.8 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
232

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Вдалий початок, але проект незавершений, бо не прописані результати роботи , а подані у вигляді одного слайда від кожної групи. Тому вчителеві, який не був присутнім на уроці, важко його уявити. Не вистачає деталей.

 2. Дякую за презентацію вашого досвіду. Формування екологічної культури у дітей молодшого шкільного віку так необхідно на сьогоднішній день. Фотографії – це яскраве підтвердження Ваших досягнень, але їх явно не вистачає.

 3. Закоротка (5 слайдових одиниць) презентація проекту не дозволяє його повноцінно уявити і оцінити. Етапи роботи прописані, групи дітей сформовні. Не вистачає опису результативності. Лише один слайд демонструє напрацювання однієї групи (їх таких 3). Добре, якби були представлені для перегляду фотоматеріали – звіти з дітьми.