Проект “Наші пернаті друзі”

Цей проект створений для того, щоб діти ознайомилися з видами птахів і як за ними доглядати в зимовий період, також щоб навчилися самі вести спостереження і створювати подібні проекти на різні тематики!

  • : Гринович Юлія Олегівна
  • : студентка
  • : Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, педагогічний інститут, спеціальность "Початкова освіта"
  • Наші пернаті друзі
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Повністю погоджуюсь із відгуком на Вашу роботу пані Надії, її думка є досить вичерпною. Екологічна система потребує уваги, тому вдячна за порушену тему. Бажаю успіхів у роботі з дітьми!

  2. Тема проекту цікава і актуальна, але на 5 слайдах недостатньо інформації, щоб її оцінити. Видно, що вчитель провела підготовчу роботу, визначила тему, мету, групи отримали завдання. А от решта етапів проекту не висвітлена автором. Більш чіткіше потрібно було оформити підсумковий етап. Якщо пані Юлія допрацює дану презентацію, то спийняття її буде зовсім інше. Дякую! Успіхів Вам!

  3. Вдалий початок, але проект незавершений, бо не прописані результати роботи , а подані у вигляді одного слайда від кожної групи. Тому вчителеві, який не був присутнім на уроці, важко його уявити. Не вистачає деталей.

  4. Дякую за презентацію вашого досвіду. Формування екологічної культури у дітей молодшого шкільного віку так необхідно на сьогоднішній день. Фотографії – це яскраве підтвердження Ваших досягнень, але їх явно не вистачає.

  5. Закоротка (5 слайдових одиниць) презентація проекту не дозволяє його повноцінно уявити і оцінити. Етапи роботи прописані, групи дітей сформовні. Не вистачає опису результативності. Лише один слайд демонструє напрацювання однієї групи (їх таких 3). Добре, якби були представлені для перегляду фотоматеріали – звіти з дітьми.