mail@urok-ua.com

Виховна година на тему: “Птахи – наші пернаті друзі”

Розширити і поглибити знання дітей про різноманітний пташиний світ світу та України; з*ясувати їхню роль в природі та житті людей, провести подорож по Червоній книзі, заглянути в книгу рекордів Гіннеса; викликати бажання у дітей бути вірними друзями природи; виховувати любов до рідного краю, до природи, до народних звичаїв та традицій.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Сподобалось те, що учні не лише збагатили себе знаннями про птахів та навчились нести відповідальність за пернатих друзів, а й почерпнули народну мудрість – ознайомились із легендами, які зацікавлюють навіть дорослих.

  2. Був сформований певний рівень інформованості дітей про птахів, що сприяло розвитку ерудиції та пізнавальних інтересів, підводило школяра до усвідомлення себе як носія екологічної культури.,виховання дбайливого ставлення до всього живого, дбайливе ставлення до птахів, бажання допомагати їм .

  3. Тематично приємна виховна година для учнів початкових класів. Зміст матеріалу допомагає розглянути пернатих друзів різностороньо, формує відчуття відповідальності за птахів, необхідніть їм допомагати взимку.