mail@urok-ua.com

Виховний захід у 3 класі “Птахи-наші друзі”

Виховні заходи сприяють вихованню почуття гордості за статус школяра, любов і повагу до вчителя; розвивають інтерес і повагу до знань, вчать самостійно і творчо їх здобувати; формують пізнавальні здібності учнів.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
351

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Захід є пізнавальним для школярів. Думаю, що учні із радістю дізнавались нове про птахів. До речі, від освітнього проекту “Всеосвіта” в поточному місяці ще діє конкурс “Екологічна грамотність” – про природу, про птахів. Вважаю, що учні із задоволенням змайстрували б годівнички для птахів, за що можна отримати чудові подаруночки. Дякую!

  2. Дуже змістовний захід, на якому діти дізнаються багато нового про птахів, вчаться любити природу. Я б додала ще один момент – зробити разом з дітьми годівницю і в кінці заняття вийти на вулицю і погодувати птахів.

  3. Вважаю, що всі цілі і завдання даного заходу були виконані.Учні отримали не тільки теоретичні, практичні знання, а й заряд гарного настрою.

  4. Щиро дякую зацікавий та змістовний захід “Птахи – наші друзі”. Як доступно розкрито всі моменти приходу весни: і Весна прийшла, і Сонечко привела, і пташечки почерзі (в певному порядку) прилітали. Пісні теж дібрані вдало. Молодець!!!