mail@urok-ua.com

Відкритий урок для учнів 3 класа на тему: “Книги-вірні друзі”

Книга – мудрий друг, який не вміючи говорити, розказує про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ. Нерідко книга, прочитана вами у дитинстві, залишається в пам’яті на все життя. Герої, з якими ви зустрілися на сторінках книг, стають вашими вірними друзями.
Мета: розширювати знання учнів про книги, які є вірними друзями; ознайомити з процесами виготовлення книг; виховувати бережне ставлення до книги, бажання її читати.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Книга – це ліпший друг і велика цінність, тому добре, що було організовано такий бібліотечний урок, який спонукає учнів розвиватись та дбати про друковану продукцію.

  2. Юліє Володимирівно! Дякую за пізнавальну розробку бібліотечного уроку. Вдало підібрано форми роботи. Презентація ілюструє Вашу ідею, виконана в гармонійному поєднанні кольорів. Та на початкових слайдах дуже бліді тексти, погано читаються, провокують зорове напруження тощо. Мені сподобалося оформлення храму книги, в якому проходив урок. Успіхів!

  3. Бібліотечні уроки сприяють формуванню духовної культури, прищеплюють любов до книги. Інсценізація, виставки книг, прислів*я, вікторина розвивають пізнавальний інтерес дитини. Презентація вдало доповнює зміст заходу.