mail@urok-ua.com

Відкритий урок для учнів 3 класа на тему: “Книги-вірні друзі”

Книга – мудрий друг, який не вміючи говорити, розказує про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ. Нерідко книга, прочитана вами у дитинстві, залишається в пам’яті на все життя. Герої, з якими ви зустрілися на сторінках книг, стають вашими вірними друзями.
Мета: розширювати знання учнів про книги, які є вірними друзями; ознайомити з процесами виготовлення книг; виховувати бережне ставлення до книги, бажання її читати.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
94

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Юліє Володимирівно! Дякую за пізнавальну розробку бібліотечного уроку. Вдало підібрано форми роботи. Презентація ілюструє Вашу ідею, виконана в гармонійному поєднанні кольорів. Та на початкових слайдах дуже бліді тексти, погано читаються, провокують зорове напруження тощо. Мені сподобалося оформлення храму книги, в якому проходив урок. Успіхів!

  2. Бібліотечні уроки сприяють формуванню духовної культури, прищеплюють любов до книги. Інсценізація, виставки книг, прислів*я, вікторина розвивають пізнавальний інтерес дитини. Презентація вдало доповнює зміст заходу.