Виховний захід “Свято книги”

Сценарій виховного заходу “Свято книги”. Мета – показати значення книги в житті людини, прищеплювати любов до книги; формувати комунікативну компетентність; виховувати потребу в читанні, культуру читання, бережливе ставлення до книги.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

  • : Мухіна Оксана Григорівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Романівська гімназія, Житомирської обл.
  • Виховний захід Свято книги
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вибачте, але свята не було. Розповідь вчительки (до речі, інформація не завжди була доступною для першокласників), вірші та лише один ігровий момент. Плакати, клятва читачів — це “вчорашній” день. Вибачте за категоричність.

  2. Прославляти книгу – пропагувати масштабне читання. Гарно долучено до сценарію усну народну творчість – діти пояснюють значення прислів їв. Запрошено бібліотекаря. Учасники дають обіцянки читача, формуючи коло обов язків перед книгою.

  3. Мала змогу працювати на посаді завідувача шкільною бібліотекою, тому розумію, яке неперебільшене значення має книга у житті людини. Привчати учнів до читання – це важке завдання, але які результути воно принесе!! Над конспектом педагог попрацював, зробив його цікаим для першачків, рекомендую додати ігрові моменти. Успіху вам.

  4. Оксана Григорівна розуміє, що роль книги у вихованні і розвитку молодшого школяра надзвичайно важлива, тому й свято спонукає до формування читацької компетентності, розкриває красу і багатство української мови, веде до вершини розумового, морального, естетичного розвитку (за словами Сухомлинського).