mail@urok-ua.com

Виховний захід-свято “Ти у світі у мене єдина”до Дня Матері “

Цей матеріал присвячений Дню Матері. Сценарій даного свята можна використовувати для дітей 5-9 класів.Це свято поєднує учнів,вчителів та батьків у одну велику родину. Метою цього заходу є розширити й поглибити знання учнів про значення матері в житті людини, формувати у дітей культуру почуттів, виховувати в них повагу та любов до матері, бережливе ставлення до неї, розвивати смислову, образну пам’ять, вміння висловити свої почуття.

Вікно перегляду документа

  • : Кукушкіна Наталія Петрівна
  • : вчитель англійської мови, заступник директора з НВР
  • : Славутицька загальноосвітня школи І-ІІІ ступенів №3
  • -Cценарій до Дня матері
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Методична розробка заслуговує на увагу. Захід сприяє розвитку творчих та сценічних здібностей дітей, виховання культури поведінки на святах, в момент участі в конкурсах.

  2. Скільки чудових заходів є про маму – берегиню домашнього вогнища, ангела-охоронця своїх діток. Ваш захід також заслуговує на увагу. Дуже сподобалась легенда про маму, яку прочитала вперше. Дякую!

  3. Даний захід виховує шанобливе ставлення до матері. Реалізувати поставлену мету допомагають доцільно обрані завдання, ігри, конкурси. Особливою для мене є сценка “Рахунок для мами”. Корисними є посилання на інтернет -джерела.