mail@urok-ua.com

Проект-свято “Парад квітів біля школи”

Останнім часом проектній діяльності в початковій школі надається значна увага. Пропоную до розгляду розробку, яка допоможе учителю підготувати учнів до проведення та захисту проекту природничого спрямування.

В презентації можна знайти легенди, повір’я, вірші про квіти, їхнє походження.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

 • : Мурліна Інна Сергіївна
 • : Вчитель початкових класів
 • : Марківська ЗОШ І-ІІ ступенів №1
 • Парад квітів біля школи
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

 1. Матеріал відображає значний обсяг роботи. Спражнє свято “Парад квітів”. Мені дуже сподобалась презентація ( повір”я про квіти, символіка кольору квітів, легенди про квіти, образи квітів в поезіях тощо). Все гармонійно. Дякую!

 2. Проект продумано від мети до презентації. Вчителем та дітьми зроблено великий обсяг роботи. Підібрано і сценки, і поезію, і легенди, і пісні… Такі свята виховують в учнів любов та бережливе ставлення до живої природи, краси світу.

 3. Проектні роботи завжди створюють сприятливу атмосферу для здобуття нових знань. Сподобалась назва, планування презентації. Діти долучаються до краси, створюють гарні роботи, розвивають творчі здібності.

 4. Креативний сценарій проекту – свята. Змістове наповнення органічно поєднане, пізнавального характеру. Сподобався народознавчий матеріал про квіти, вміщеній в презентації. Інна Сергіївна творча особистість.

 5. Відразу мене зацікавила проектна робота з гарною назвою. Поєднано різні види роботи ( виступи учнів,загадки, презентація, макет ракети з інопланетянами).Проект носить і виховний аспект, вчить любити рідну школу, бути активними громадянами своєї держави. Мої очікування від свята справдилися. Дякую.

 6. Інна Сергіївна підійшла до вирішення проектного питання з творчістю і великою наснагою Матеріал насичений, пізнавальний, все детально описана, проілюстрована за допомогою мультимедійного супроводу — презентації. Свято видалось на славу. Спасибі за ідеї та розробку.

 7. Давно хотіла використати персонажів-інопланетян у якомусь святі.) Ваша розробка наштовхнула на ідею, як це можна зробити на святі-прощанні з початковою школою. Дякую вам. Презентація дуже пізнавальна, яскрава і цікава. Чудова робота в цілому.)