mail@urok-ua.com

Проект”Виховання естетичних смаків гуртківців на заняттях гуртків”

Мета проекту: збір інформації  про квіти, складання діалогу  квітів, ознайомлення з інформацією про кімнатні рослини  та набуття дизайнерських навичок, пов’язаних із квітами, розвивати естетичний смак, вміння правильно доглядати за кімнатними квітами , навчати  учнів спостерігати  за  квітами  найближчого оточення; пояснити значення  квітів у житті людини; виховувати  любов до квітів.

 

.   

  • : Пилипчинець Марія Василівна
  • : Вчмтель початкових класів, керівник гуртків райСЮН
  • : Міжгірська ЗОШ I-III ст № 1,Міжгірська рай СЮН
  • Виховання естктичних смаків гуртківців
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Ваш проект є надзвичайно важливим. Ви продумали гарний план роботи для реалізації з учнями. Учні мають усвідомлювати те, що природа є важливою, завдяки природі ми здатні відчувати красу зовнішнього світу , отримуємо справжню естетичну насолоду. Дякую за цікаву публікацію!

  2. Проектна діяльність важлива для освітнього процесу! Ви залучаєте дітей в цікаву діяльність, де учні не тільки досліджують флору, але і застосовують свої знання на практиці. Проект допомагає розширити уявлення дітей про квіти, закликає берегти рідну природу, вчить бачити прекрасне поруч з собою, піклуватися про рослини, розвивати творчі здібності дітей, спостережливість, акцентує увагу на деталях.