Проект”Виховання естетичних смаків гуртківців на заняттях гуртків”

Автор публікації
Автор матеріалу: Проект”Виховання естетичних смаків гуртківців на заняттях гуртків”
Посада:
Місце роботи:

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Мета проекту: збір інформації  про квіти, складання діалогу  квітів, ознайомлення з інформацією про кімнатні рослини  та набуття дизайнерських навичок, пов’язаних із квітами, розвивати естетичний смак, вміння правильно доглядати за кімнатними квітами , навчати  учнів спостерігати  за  квітами  найближчого оточення; пояснити значення  квітів у житті людини; виховувати  любов до квітів.

 

.   

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Ваш проект є надзвичайно важливим. Ви продумали гарний план роботи для реалізації з учнями. Учні мають усвідомлювати те, що природа є важливою, завдяки природі ми здатні відчувати красу зовнішнього світу , отримуємо справжню естетичну насолоду. Дякую за цікаву публікацію!

  2. Проектна діяльність важлива для освітнього процесу! Ви залучаєте дітей в цікаву діяльність, де учні не тільки досліджують флору, але і застосовують свої знання на практиці. Проект допомагає розширити уявлення дітей про квіти, закликає берегти рідну природу, вчить бачити прекрасне поруч з собою, піклуватися про рослини, розвивати творчі здібності дітей, спостережливість, акцентує увагу на деталях.