mail@urok-ua.com

Проект з учнями 1 класу “Українські народні ігри, лічилки, дражнилки”

Традиційні народні ігри є практично вивіреним засобом передачі наступним поколінням здобутків культури українського народу, створеної за всю його багатовікову історію. Це часто твори невеликого розміру, зручні для оперативного використання дитиною у відповідних їх функціональному призначенню обставинах. Ці ігри можна назвати іграми малих форм. До них належать скоромовки, заклички, примовки, небилиці, мирилки, дражнилки, звуконаслідування, загадки, лічилки, жеребкування, забавлянки та ін. Вони якнайбільше відповідають психологічним можливостям дитини.
Ігри, лічилки. дражнилки можна використовувати як на уроках так і у виховній діяльності.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Зібраний матеріал по проєкту буде цікавим для використання на різних уроках. Діти розширять свої знання з різних жанрів усної народної творчості, ознайомляться з цікавим матеріалом, вивчать його напам’ять. Дякую.

  2. Використання ігрового матеріалу під час навчально-виховного процесу – це ознака того, що учні будуть активнішими на заняттях, бо це їх справді зацікавлює. Вами представлена гарна робота. Дякую за матеріал!

  3. Гра – це іскра, яка запалює вогник цікавості. Матеріал змістовний, цікавий та корисний, заслуговує на увагу колег. Розкрита тема є актуальною. Думаю, що учні автора матеріалу ознайомились з усіма представленими іграми. Рекомендую іншим вчителям переглянути цей матерал, тому що, можливо, він включає такі ігри, з якими інші ще не ознайомлені. Дякую!