mail@urok-ua.com

Презентація для учнів початкових класів “Українські народні символи та обереги”

Дана презентація сприятиме розвитку інтересу в учнів до вивчення народних символів та оберегів; поглиблювати бажання більше знати про Україну; розвиває пам’ять, уяву, увагу, мислення учнів; виховує любов до рідної землі, почуття відповідальності за неї.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дякую, цікава презентація, в якій зібраний матеріал про народні символи, обереги. Це батьківська хата, святий хліб, вишитий рушник, червона калина, зажурена верба, віночок, дивовижна писанка, хрещатий барвінок, вірний своєму краю лелека і т.д. Презентацію можна використати при проведенні родинних свят, на уроках мистецтва, трудового навчання, читання. Дякую.

  2. Думаю, що завдяки такій презентації учні зможуть збагатити свої знання про багату символіку України. Цікавим є матеріал про рушник, писанку, рослини-символи тощо. Дякую за матеріал!

  3. Дякую за гарну роботу! Ваша презентація мене зацікавила. Можу сказати, що Ви мене надихнули на створення власної за такою ж темою. Матеріал є пізнавальним для учнів будь-якої вікової категорії. Дякую!

  4. Вдало підібраний матеріал. Презентація яскрава. Є багато цікавої інформації. Поглиблює знання дітей про Україну, її символи та обереги! Дякую!