mail@urok-ua.com

Проектна діяльність в початкових класах

В умовах компетентнісної освіти з новою силою постає завдання пошуку раціонального поєднання теоретичних знань та їх практичного застосування. І знову, як і у 20-х роках XX століття, популярним став метод проектів. Його широко застосовують у навчальних закладах США, Англії, Німеччини, Нідерландів та ін.., а з 90-х рр.. – і в школах України.

Наразі вчені-педагоги визначають метод проектів як відкриту педагогічну систему, яка містить певну сукупність взаємопов’язаних засобів, методів, і процесів, необхідних для створення організованого та цілеспрямованого педагогічного впливу на формування особистості учня.

Вікно перегляду документа

  • : Кебал Марина Валеріївна
  • : вчитель початкових класів та інформатики
  • : Олександрійська філія "ОКЗ Карпівська СЗШ I-III ступенів"
  • Проектна діяльність в початкових класах
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Марино Валеріївно! Ціную Вашу спробу сказати своє слово про проектну діяльність в школі. Теоретична основа+оригінальна тема проекту+ планування+соціологічні опитування+результати=цілісна картина про Ваші організаторські здібності, таланти педагога й психолога, вміння працювати з учнями та батьками. Щиро дякую. З вашого дозволу, завантажу для подальшого опрацювання і бажаю успіхів та творчої наснаги!