super@urok-ua.com

Психолого-педагогічний тренінг “Психологічне здоров’я педагогів”

Автор публікації
Автор матеріалу: Психолого-педагогічний тренінг “Психологічне здоров’я педагогів”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Проведення студії допоможе зрозуміти, що:

  • Кожна людина має безмежні ресурси, щоб отримати радість від життя. Для цього треба розкрити у собі ці ресурси.
  • Кожна людина, коли захоче, може навчитися долати стрес, успішно розв»язувати проблеми. Для цього потрібно розвивати в собі здібності, дані природою, і формувати навички упевненої поведінки, ефективного спілкування, розв»язання проблем.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Сподіваюсь, що завдяки Вашій публікації чимало колег скористається таким корисним матеріалом, що спрямований покращити психологічне здоров*я педагогів. Не можу не погодитись із тим, що дуже важливо кожному вчителю розкрити у собі саме ті ресурси, які принесуть радість у житті. Надзвичайно цікава публікація. Дякую!

  2. Зрозуміти психологічне навантаження вчителя зможуть тільки його колеги. Дуже доречна публікація. Тренінг однозначно зацікавлює. Я вважаю, що цією роботою скористається чимало педагогів на практиці. Дякую!

  3. Психолого-педагогічна студія сама по собі є дуже цінною для роботи школи, і проблема професійного вигорання, яку розглядає автор, теж актуальна. Матеріал підібрано ретельно, з науковим підходом, з використанням попередніх анкетувань, опитувань, інтерв’ю, це дуже вдало доповнює інформаційні матеріали. Психолог уміє мотивувати. Хороша робота.

  4. Цікава форма проведення тренінгу, велика підготовча робота (анкетування, інформаційні повідомлення), цікаві вправи , етюди, тести тощо. Такі заняття просто необхідні не тільки для педагогів зі стажем (вони більш загартовані), а й для молодих педагогів. Корисним є при проведенні занять з педагогами думка учнів і автор це врахував. Думаю, що після такого тренінгу минулі проблеми, стреси будуть здаватися набагато дрібнішими в порівнянні з тими плюсами, що має наша професія. Щиро дякую автору, а сценарій взяла, з Вашого дозволу, у свою методичну скарбничку!

  5. Такі психолого- педагогічні тренінги дуже потрібні вчителям. Усі вправи цікаві, продумані , логічно структуровані й носять практичне спрямування, яке зорієнтоване на психологічному здоров’ю педагога. Ваші поради, Марино Миколаївно, дуже корисні. Дякую.

  6. Поняття “емоційне вигоряння” мабуть знайоме всім педагогам. Наразі порушується вирішення даної проблеми шляхом проведення тренінгової системи.Сподобалась практична частина, добір завдань-ситуацій, які можуть трапитися і як їх вирішити корисно обговорити з колегами.

  7. Хоч хтось переймається внутрішнім світом педагогів. Марино Миколаївно, ДЯКУЮ!
    Зміст тренінгу насичений різними видами робіт, доступний. Учитель не тільки розслабляється, а й вчиться шукати причини проблем, боротися з ними, вирішувати різні складні ситуації шкільного життя.
    Стали корисними поради по подоланню стресів.