Робота практичного психолога з шульгою (ліворукою дитиною)

Автор публікації
Автор матеріалу: Робота практичного психолога з шульгою (ліворукою дитиною)
Посада: практичний психолог
Місце роботи: Рогізненська ЗОШ І-ІІ ст.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Якщо раніше проблем “Якою рукою писати?” майже не виникало, то тепер батьки і педагоги турботливо звертають на це увагу. Буває й так, що почала дитина писати лівою, – і її уже вважають шульгою, а переучувати (це вже знають всі) недобре. Даний практичний матеріал допоможе визначити ведучу руку дитини і підкаже деякі особливості дитини-шульги, та як це впливає на навчання. Запропонований матеріал буде цікавий психологам-початківцям, вихователям, вчителям початкових класів та батькам першокласників.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже потрібний, корисний матеріал. Наразі, ліворуких дітей набагато збільшилась. Більшість батьків не прагнуть виявити : дійсно дитина шульга чи ні. Публікація стане у нагоді як педагогам, так і батькам. Матеріал готовий для використання на батьківських зборах. Дякую.

  2. Дуже корисний матеріал для діагностики ліворукої дитини. У мене в класі також є шульга, і описані труднощі в навчанні і поведінці повністю збігаються з матеріалом. Особливо страждає каліграфія, хоч дитина більш гуманітарного спрямування.Дякую за роботу.

    1. Дякую. Є дані спостережень, що лівші люблять багато говорити, навіть коли в класі мовчать, то вдома говорять вдвічі більше, вони дуже емоційні, все у них проходить на емоціях, тому швидко втомлюються. Їх треба вчити раціонально витрачати енергію.