mail@urok-ua.com

Робота практичного психолога з шульгою (ліворукою дитиною)

Якщо раніше проблем “Якою рукою писати?” майже не виникало, то тепер батьки і педагоги турботливо звертають на це увагу. Буває й так, що почала дитина писати лівою, – і її уже вважають шульгою, а переучувати (це вже знають всі) недобре. Даний практичний матеріал допоможе визначити ведучу руку дитини і підкаже деякі особливості дитини-шульги, та як це впливає на навчання. Запропонований матеріал буде цікавий психологам-початківцям, вихователям, вчителям початкових класів та батькам першокласників.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
8

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Дуже корисний матеріал для діагностики ліворукої дитини. У мене в класі також є шульга, і описані труднощі в навчанні і поведінці повністю збігаються з матеріалом. Особливо страждає каліграфія, хоч дитина більш гуманітарного спрямування.Дякую за роботу.

    1. Дякую. Є дані спостережень, що лівші люблять багато говорити, навіть коли в класі мовчать, то вдома говорять вдвічі більше, вони дуже емоційні, все у них проходить на емоціях, тому швидко втомлюються. Їх треба вчити раціонально витрачати енергію.