super@urok-ua.com

Рольова гра на уроці “Захист Вітчизни” «Аукціон»

Автор матеріалу: Рольова гра на уроці “Захист Вітчизни” «Аукціон»

Мета «уроку-аукціону» – повторити та зміцнити знання учнів з теми конкретного курсу навчального предмета, продемонструвати практичне застосування знань.

Готуючи такий урок, як правило, я разом з учнями, збираю предмети на «продаж». Це потрібно для того, щоб учні показали практичне застосування того чи іншого предмета.

Структура уроку-аукціону: привітання, повторення основних питань з теми, пояснення правил аукціону, «продаж» предметів, підсумки.
Можливі ролі: «продавець» предметів – аукціоніст, учень, який відкриває та веде аукціон; «покупці» – учні, які мають намір купити той чи інший предмет за знання про нього (наприклад, фізичні та хімічні властивості, галузі застосування та ін. Підсумки уроку-аукціону підбиває учитель або журі, яке обирається заздалегідь.

Матеріал до уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. На жаль, автор подає не весь урок, а лише фрагмент. Але ідея заслуговує на увагу, особливо на такому уроці, адже дає можливість зробити урок цікавим, нестандартним. Пропоную автору написати конспект уроку, із задоволенням його перегляну.

  2. Ідея цікава, але, на мій погляд, недороблена. Конспект, як і презентація, з методичної точки зору не відповідає стандартам. Представлені автором продукти не мають висновків, рефлексії. Тому, на мою думку, їх потрібно доробити.