super@urok-ua.com

Розробка для вихователів ГПД: Використання ігор на групі продовженого дня

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка для вихователів ГПД: Використання ігор на групі продовженого дня
Посада: Вихователь ГПД
Місце роботи: Нікопольська КЗ "НСЗШ №11"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ описує досвід вчителя групи продовженого дня (ГПД) використання ігрової діяльності для активізації навчальної, пізнавальної та творчої активності молодших школярів. Виявлено, що ігри сприяють всебічному розвитку дітей, роблячи процес навчання цікавим і ефективним. Розглядаються психолого-педагогічні умови, які повинні відповідати іграм в ГПД, включаючи зміцнення колективу, пізнавальне значення, індивідуальну та групову творчість. У документі поділяються ігри на творчі, рухливі та ігри за правилами, наголошуючи на важливості ігрової позиції вихователя для успішної інтеграції ігрових методів у навчальний процес.

  1. Творчі ігри – режисерські, будівельно-конструкційні, ігри на теми літературних творів.
  2. Ігри за правилами – рухливі та дидактичні ігри, що включають словесні ігри, настільно-друковані ігри.
  3. Рольові ігри – учні приміряють на себе різні ролі, вивчаючи різноманітні професії.

Через впровадження ігрової діяльності у групах продовженого дня, діти не тільки ефективно навчаються, але й розвивають емоційний інтелект, творчі здібності та соціальні навички.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Цікавий, змістовний та обгрунтований матеріал. На думку приходять слова В.О. Сухомлинського: “Гра – це величезне світле вікно, через яке у духовний світ дитини вривається живильний потік уявлень, понять про навколишній світ. Гра – це іскра, яка запалює вогник допитливості”.Успіхів Вам у подальшій роботі!

  2. Мені дуже подобається такий підхід до навчальної та виховної діяльності учнів у групі продовженого дня. На мою думку, важливо, щоб група не стала продовженням програмових занять. І автор, як ми бачимо з її роботи, приділяє цьому велику увагу. Так тримати, творчої наснаги!

  3. Гадаю, цінність публікації – авторське бачення проблеми.В ігровій діяльності повною мірою виявляється здатність дітей моделювати людські відносини, відбувається соціалізація особистості. Фото якнайкраще доповнює теоретичний матеріал.

  4. Гра – це одночасно розвиваюча діяльність, форма життєдіяльності, зона соціалізації, захищеності, самореалізації, співпраці, співдружності з дорослими, посередник між світом дитини і світом дорослого.Гра – незамінний в цьому помічник. Тому що всіх вчителів цікавлять питання: як зробити навчання найбільш ефективним, і якими методами підтримувати інтерес до навчання.Навчальна гра приносить учню радість і користь, сприяє його успішному розвитку, якщо вчитель добре розбирається в умовах продуктивного застосування гри для організації шкільного навчання. Тому ваш досвід з цього питаання дуже корисний.