Розробка для вихователів ГПД: Використання ігор на групі продовженого дня
Автор публікації
Вихователь ГПД
Місце роботи: Нікопольська КЗ "НСЗШ №11"
Посада: Місце роботи: Нікопольська КЗ "НСЗШ №11"
Ця розробка призначена для вихователів ГПД та вчителів початкових класів. В ній розповідається про власний досвід використання цього методу.
Розробка для вихователів ГПД
Вікно перегляду документа
Цікавий, змістовний та обгрунтований матеріал. На думку приходять слова В.О. Сухомлинського: “Гра – це величезне світле вікно, через яке у духовний світ дитини вривається живильний потік уявлень, понять про навколишній світ. Гра – це іскра, яка запалює вогник допитливості”.Успіхів Вам у подальшій роботі!
Мені дуже подобається такий підхід до навчальної та виховної діяльності учнів у групі продовженого дня. На мою думку, важливо, щоб група не стала продовженням програмових занять. І автор, як ми бачимо з її роботи, приділяє цьому велику увагу. Так тримати, творчої наснаги!
Гадаю, цінність публікації – авторське бачення проблеми.В ігровій діяльності повною мірою виявляється здатність дітей моделювати людські відносини, відбувається соціалізація особистості. Фото якнайкраще доповнює теоретичний матеріал.
Гра – це одночасно розвиваюча діяльність, форма життєдіяльності, зона соціалізації, захищеності, самореалізації, співпраці, співдружності з дорослими, посередник між світом дитини і світом дорослого.Гра – незамінний в цьому помічник. Тому що всіх вчителів цікавлять питання: як зробити навчання найбільш ефективним, і якими методами підтримувати інтерес до навчання.Навчальна гра приносить учню радість і користь, сприяє його успішному розвитку, якщо вчитель добре розбирається в умовах продуктивного застосування гри для організації шкільного навчання. Тому ваш досвід з цього питаання дуже корисний.