mail@urok-ua.com

Розробка уроку природознавства для 1 класу “Вода та її властивості”

Розробка уроку природознавства для 1 класу “Вода та її властивості”
Урок природознавства розроблений за технологією ТРВЗ, використано функціонально-системний аналіз теми “Вода”. До уроку додано презентацію вчителя, посилання на можливі відео по даній темі.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
1482

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Уроки природознавства є саме тими, де можна проводити дослідницьку роботу. І саме це дітям дуже подобається, вони люблять робити “великі” справи, відчувати себе важливими. Та головне, що після таких видів роботи вивчений матеріал вже назавжди залишиться в голові. Чудовий сучасний урок. Так тримати.)

 2. Світлана Анатоліївна дарує нам можливість познайомитись з справжнім інноваційним уроком. Дослідницька діяльність є неперевершеною. Новинками для мене є “Віконечко погоди”, опорні таблиці в даному вигляді. Домашнє завдання має диференційований та виховний характер. Дякую за корисний досвід!

 3. Талановито, а головне досить ефективно розроблено конспект уроку. Передувала тривала підготовка вчителя до його проведення (видно навіть з переліку обладнання). Новаторський підхід до вивчення теми пропонує Світлана Анатоліївна. Використовує технологію ТРВЗ. Це корисна знахідка – побачити її в дії. Спасибі за вашу творчість.

 4. Дякую за урок за технологією теорії розв’язання винахідницьких завдань.На жаль, мало хто її в користовує, а дехто взагалі не знайомий з нею.(( Уроки природознавства проводити за даною технологією просто необхідно. А як ще маленьким діткам зрозуміти такі абстрактні поняття?! Стосовно самого уроку:+віконечко погоди (це щось нове для мене), проведення досліджень
  Ми звикли проводити цей урок із стандартним набором дослідів.
  А д/з для всіх -це просто неймовірно… Дякую за талант, ви справжній вчитель!!