super@urok-ua.com

Розробка уроку природознавства для 1 класу “Вода та її властивості”

Автор матеріалу: Розробка уроку природознавства для 1 класу “Вода та її властивості”

Розробка уроку природознавства для 1 класу “Вода та її властивості”
Урок природознавства розроблений за технологією ТРВЗ, використано функціонально-системний аналіз теми “Вода”. До уроку додано презентацію вчителя, посилання на можливі відео по даній темі.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Уроки природознавства є саме тими, де можна проводити дослідницьку роботу. І саме це дітям дуже подобається, вони люблять робити “великі” справи, відчувати себе важливими. Та головне, що після таких видів роботи вивчений матеріал вже назавжди залишиться в голові. Чудовий сучасний урок. Так тримати.)

  2. Світлана Анатоліївна дарує нам можливість познайомитись з справжнім інноваційним уроком. Дослідницька діяльність є неперевершеною. Новинками для мене є “Віконечко погоди”, опорні таблиці в даному вигляді. Домашнє завдання має диференційований та виховний характер. Дякую за корисний досвід!

  3. Талановито, а головне досить ефективно розроблено конспект уроку. Передувала тривала підготовка вчителя до його проведення (видно навіть з переліку обладнання). Новаторський підхід до вивчення теми пропонує Світлана Анатоліївна. Використовує технологію ТРВЗ. Це корисна знахідка – побачити її в дії. Спасибі за вашу творчість.

  4. Дякую за урок за технологією теорії розв’язання винахідницьких завдань.На жаль, мало хто її в користовує, а дехто взагалі не знайомий з нею.(( Уроки природознавства проводити за даною технологією просто необхідно. А як ще маленьким діткам зрозуміти такі абстрактні поняття?! Стосовно самого уроку:+віконечко погоди (це щось нове для мене), проведення досліджень
    Ми звикли проводити цей урок із стандартним набором дослідів.
    А д/з для всіх -це просто неймовірно… Дякую за талант, ви справжній вчитель!!