mail@urok-ua.com

РОЗВАЖАЛЬНО – КОНКУРСНА ПРОГРАМА «МОЯ ДОНЕЧКА ЗМОЖЕ»

Цікава програма родинного свята ,яка виховує творчі здібності учнів початкової школи, розвиває інтерес до окремих видів мистецтва. Заохочує дітей до проявлення ініціативи, рішучості у визначені своїх можливостей. Виявляє довірливі відносини між мамами і донечками.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже цікавий, сучасний, неординарний сценарій. Такі розробки захоплюють, їх хочеться втілити в життя, а саме головне сказати велике “спасибі” колезі. Так мало розробок, які захоплюють вже з назви. Особисто я зацікавилася саме нею. Вся атмосфера пронизана почуттями впевненості одне в одному (матусі і донечки). Обов’язково використаю ваші ідеї в у своїй практиці. Велике дякую.

  2. Чудова креативна ідея представленого заходу. Надзвичайно цікаві випробування для мамів та донечок. Ігрові форми роботи створюють хорошу атмосферу для дорослих та учнів, спонукають проявляти свої здібності, бути ініціативними та активними. Відносини між донечками та їх мамами дійсно будуть ще ближчими. Хороші форми роботи. Програма родинного свята подарує лише позитивні емоції учасникам. Вчителем продемонстровано максимум творчості. Дякую!

  3. Це дійсно дуже креативно. Такого заходу я ще не зустрічала. Я думаю, що він припаде до вподоби кожному творчо працюючому вчителеві. А є у вашій копілці ще щось подібне? Дуже хотілося б познайомитися.